Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Sveikiname!

Kamilę Beišinaitę (4d), dalyvavusią respublikiniame dailės konkurse „Kas yra pilietiškumas?“ ir laimėjusią laureato vardą.

Dėkojame dailės mokytojai Astai Milėškienei.

 

Sveikiname

vaikinų komandą, rajono mokinių tinklinio varžybose užėmusią I vietą: Lukas Statkus, 1d; Rokas Ambroza, 2a; Dainius Beras, 2f; Edvardas Bogadelščikovas, 2f; Tomas Majauskas, 2a; Laurynas Skaivydas, 2f; Dominykas Vaidyla, 2a; Martynas Vanagas, 2b.

Sėkmės komandai atstovaujant gimnazijai ir rajonui zoninėse varžybose Palangoje. Ačiū komandos vadovei Rasai Akučkaitei.

 

Sveikiname

66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados dalyvį – Marių Balodį, 2f klasės mokinį, puikiai atstovavusį gimnazijai (iš 41 mokinio, dalyvavusio matematikos olimpiadoje, Marius – 22 vietoje).

Dėkojame matematikos mokytojai Astai Jonuškytei.

 

Džiaugiamės, didžiuojamės, sveikiname!!!

Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtoją – Eveliną Grušaitę (4b kl.) – III v. (vienuoliktų-dvyliktų klasių grupėje), apdovanotą bronzos medaliu.

Nuoširdžiai dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Onai Kelpšienei.

 

Šv. Patriko diena gimnazijoje

Kovo 17-oji – tarptautinė Šv. Patriko diena. Airijoje ši šventė paskelbta nacionaline, tačiau minima visame pasaulyje. Šiemet mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytojos taip pat supažindino mokinius su Šv. Patriko diena, jos kilme ir simboliais, todėl Kovo 16 dieną suorganizavo labai įdomų ir smagų paminėjimą.

Ilgosios pertraukos metu antrame aukšte renginys prasidėjo airišku šokiu, kuris visiems sukėlė labai gerų emocijų, prikaustė dėmesį. Po šokio vedantieji anglų kalba papasakojo, kas toks buvo Šv. Patrikas, kaip ir kodėl jis tapo šventuoju. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su airiškais simboliais, tokiais kaip mergelė, žuvų pardavėja Molly Malone, kuri tapo Dublino simboliu, gnomu, kurį pamatęs gali gauti aukso, trilapiu dobilu, kuriuo Šv. Patrikas pagonims aiškino apie Dievą bei tradiciniu airių patiekalu.

Renginyje netrūko muzikos, galėjome paklausyti gyvai grojančių ir dainuojančių gimnazistų. Norintieji galėjo patikrinti savo žinias apie šią šventę atsakydami į klausimus, už kuriuos gaudavo po šokoladinį pinigėlį. Vykęs renginys – puiki idėja supažindinti mokinius su kitų šalių kultūra ir legendomis. Manau, tokios šventės pagyvina jaunuolių nuotaiką pertraukų metu ir atpalaiduoja po sunkių ir varginančių valandų sėdint suoluose.

Patricija Glodenytė, 2e kl.

 

 

Tarpklasinė istorijos viktorina „Kartu mes - Lietuva"

Kovo 16-ąją, Knygnešio dieną, gimnazijoje vyko I klasių mokinių ir jų tėvų edukacinis žaidimas – protų mūšis „Kartu mes – Lietuva“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Jo sumanytojos – pirmų klasių istorijos mokytojos Silva Paulauskienė ir Irena Tiškienė. Renginyje dalyvavo visų septynių pirmųjų klasių atstovai. Kiekvieną komandą sudarė penki vienos klasės mokiniai, vieno iš mokinių tėvas ar mama ir mokytojas. Viktorina prasidėjo po gimnazijos direktorės Astos Žukauskienės pasveikinimo ir palinkėjimų.

Pagrindinė viktorinos tema – Lietuvos istorija. Iš viso buvo penki turai, kiekvienas iš jų turėjo atskirą potemę. Dalyviai aktyviai tarėsi bei atsakinėjo į klausimus, o po kiekvieno turo, kai buvo parodomi teisingi atsakymai, smagiai juokėsi ir plojo. I vietą laimėjo 1 d klasė. Visi dalyviai buvo simboliškai apdovanoti saldumynais, o grįžę namo, tikriausiai, dar visą vakarą aptarinėjo šią įdomią viktoriną ir atsakymus į klausimus.

 

Gimnazijos mokinių prezidento rinkimai

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių prezidento rinkimus laimėjo Gintaras Rėpšas 3d. SVEIKINAME !!!

 
Plačiau skaitykite...
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
ebooks.mruni.eu
Lankytojų skaičius
Mes turime 228 svečius online