Erasmus+ „Aš esu Valstybė”

2023-04-27
Gimnazistai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, dalyvavo diskusijoje su VRK narėmis Inga Milašiūte ir Jolita Baušyte apie įvykusius rinkimus. Taip pat aplankė Signatarų namus, o kelionės įspūdžius užtvirtino žydinčiame sakurų parke. Dėkojame Mažeikių rajono savivaldybei ir jaunimo reikalų koordinatorei Alvydai Purauskytei už galimybę įsitraukti į projekto veiklas.

Birutė Gudauskienė, projekto koordinatorė

2023-04-07 Erasmus+ projekto „Aš esu valstybė“ dalyvių susitikimas su 2023 m. savivaldybių tarybų ir mero rinkimų dalyviais

Susitikime dalyvavo Rūta Matulaitienė, Linas Memys ir Dovydas Punia. Išgirdome VRK komisijos narės Ingos Milašiūtės sveikinimo žodį ir įvykusių rinkimų apžvalgą. Taip pat buvo aptarti sąžiningų rinkimų principai, kurie siejasi su piliečių atsakomybe. Išgirdome dalyvių pasisakymus politiniais klausimais, taip pat jaunimo įsitraukimo į politinių sprendimų priėmimo galimybes. Susitikimo metu mūsų gimnazijos mokiniai pristatė vykdomus projekto „Aš esu valstybė“ tyrimus bei pasidalino įžvalgomis apie ateities planus.
Birutė Gudauskienė, projekto koordinatorė, mokytoja