Gimnazistų pasiekimai

2023–2024 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkų sąrašas

 

Eil. nr. Dalyko pavadinimas Moksleivio vardas, pavardė Klasė Užimta vieta Mokytojo vardas,
pavardė
rajoninis
turas
respublikinis
turas
1. Tarptautinė IESO geomokslų olimpiada Žygimantas Pudžiuvis III d sidabro medalis Dainius Stasys
2. Rajoninis 7-8 ir 9-10 klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos dailyraščio konkursas Deimantė Beržinskaitė II c II vieta Rasa Poškutė

Laima Novakienė

3. Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas Milana Rapalaitė III b I vieta Algirdas Vilkas
4. Respublikinis mokinių tapybos darbų konkursas „Dailininkų įkvėpti“ Ugnė Bartkutė II b Padėkos raštas, darbas atrinktas parodai Asta Milėškienė
Viktorija Vaizgėlaitė II b Padėkos raštas, darbas atrinktas parodai Asta Milėškienė
5. Finansų olimpiada II etapas – finalas Lukas Janušas III e Apdovanotas atminimo dovana Rima Meldaikienė
Rugilė Buivydaitė III e Apdovanota atminimo dovana Rima Meldaikienė
6. Respublikinis konkursas „Žalioji odisėja“ Konstancija Kėvišaitė,

Lukas Janušas,

Ugnė Adomavičiūtė,

Aistė Eičinaitė,

A. Šimkutė,

K. Mackelaitė

III e IV vieta Silva Paulauskienė
7. Lietuvos mokinių informatikos olimpiada Haroldas Pogojus II a I vieta Dalyvis Sigutė Mackevičienė
Mantas Adomaitis IV a II vieta Sigutė Mackevičienė
Skaiva Goluenko III c III vieta Sigutė Mackevičienė
8. Mokinių fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2023“ Luka Jankutė II vieta Raimondas Milėška
9.
Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Best in English“ Danas Bliumas  IVa Padėkos raštas Daiva Goštautienė
Vytautė Kairytė IVa Padėkos raštas Daiva Goštautienė
Motiejus Pleinys IIe Padėkos raštas Neringa Savičienė
Dainius Jonušas IId Padėkos raštas Daiva Goštautienė
Aleksandr Ganzijev IIIa Padėkos raštas Vaida Petkevičienė
Beatričė Ruikaitė IIId Padėkos raštas Renata Šaltkauskienė
Domantas Šefronas IIe Padėkos raštas Neringa Savičienė
Orestas Pilipavičius IIb Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Haroldas Pogojus IIa Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Viktorija Vaizgielaitė IIc Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Kipras Pučekas IIb Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Matas Radvilas Ia Padėkos raštas Irena Urbonienė
Auksė Jagučanskytė IIb Padėkos raštas Renata Šaltkauskienė
Alantė Litvinaitė IIb Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Ernas Radzys IIe Padėkos raštas Neringa Savičienė
Enrika Bernotaitė IIe Padėkos raštas Vaida Petkevičienė
Antaris Ivanauskas IIf Padėkos raštas Vaida Petkevičienė
Saulė Bijanskytė IIa Padėkos raštas Renata Šaltkauskienė
Vytautė Šimkutė IIa Padėkos raštas Loreta Giniotienė
Luka Jarockytė IIe Padėkos raštas Vaida Petkevičienė
Skaistė Pocevičiūtė Ia Padėkos raštas Irena Urbonienė
Luka Kačinskaitė Ia Padėkos raštas Rita Meškienė
Gabija Vainauskė If Padėkos raštas Jolanta Žutienė
10. Lietuvos vaikų
ir moksleivių
televizijos
konkursas
„Dainų dainelė“
„Incanto“
Poškutė Rusnė,
Bertašiūtė Aušra,
Kunickytė Marija,
Perminaitė Kornelija,
Jarmoškaitė Milda,
Kateivaitė Kotryna,
Lipskytė Eivilė,
Danilevičiūtė Milda,
Sinkevičiūtė Ema,
Šakinskaitė Austėja, Gurinaitė Dominyka
I-III Laureatai Pakviesti dalyvauti konkurso finale  Natalija Dapšienė
„Bros“
Domas Vasiliauskis,
Lukas Janušas,
Elijas Benjaminas Bodendorf,
Faustas Uikys,
Tadas Dabulskis,
Faustas Vainutis,Damir Samarin
II-IV Laureatai Laureatai Laimonas Terasius
11. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Liucija Niciūtė IIa II vieta Dalia Pranciulienė
Toma Čekytė Ic III vieta Rosita Giniotienė
Vytautė Šimkutė IIa III vieta Dalia Pranciulienė
Rasa Pudžiuvytė Ia III vieta Virginija Aurylaitė
Lukas Janušas IIIe I vieta Dalyvis Virginija Aurylaitė
12. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Haroldas Pogojus IIa I etapo padėkos raštas,

II etapo padėkos raštas

Sigutė Mackevičienė
Beatričė Ruikaitė IIId I etapo padėkos raštas,

II etapo padėkos raštas

Sigutė Mackevičienė
Aurinija Garjonytė IIId I etapo padėkos raštas Sigutė Mackevičienė
Gintarė Jonaitytė IIIe I etapo padėkos raštas Sigutė Mackevičienė
Aistė Jonaitytė IIIe I etapo padėkos raštas Sigutė Mackevičienė
Taurius Žukauskas IIIb I etapo padėkos raštas Sigutė Mackevičienė
13. Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Domantas Turčinskis Ic I vieta Audronė Čekytė
Eneidas Šiliauskas Ie II vieta Audronė Čekytė
Toma Čekytė Ic III vieta Audronė Čekytė
Ignas Jagminas Ib III vieta Audronė Čekytė
Haroldas Pogojus IIa I vieta Aistė Daubarienė
Edvinas Pukelis IIa III vieta Aistė Daubarienė
Domantas Šefronas IIe III vieta Aistė Daubarienė
Žygimantas Pudžiuvis IIId I vieta Dalyvis Audronė Čekytė
Lukas Janušas IIIe III vieta Audronė Čekytė
Austėja Kleišytė IVb I vieta Aistė Daubarienė
Viktorija Norkutė IVa II vieta Aistė Daubarienė
Austėja Milevičiūtė IVb III vieta Aistė Daubarienė
14. Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Haroldas Pogojus IIa I vieta III vieta, bronzos medalis Vilma Riaukienė
Žygimantas Pudžiuvis IIId I vieta Dalyvis Vilma Riaukienė
Domantas Turčinskis Ic II vieta Vilma Riaukienė
Ugnė Žilinskaitė Ia III vieta Vilma Riaukienė
15. Kalėdų eglutės žaislo konkursas „Liaudies tradicijos vakar, šiandien ir rytoj“ Salomėja Mažutė Ic I vieta Sigrida Norvaišienė
16. Moksleivių sporto žaidynių stalo teniso varžybos Bena Jucys,

Grėjus Gudavičius,

Žygimantas Kontenis

Id I vieta Rasa Akučkaitė
17. Lietuvos moksleivių rusų (užsienio) kalbos olimpiada Svetlana Michiriova IIIf II vieta Rasa Poškutė
18. Lietuvos moksleivių anglų kalbos olimpiada Astė Eičinaitė IIIe II vieta Dalyvė Rita Meškienė
Dominykas Norvaišas IIId III vieta Renata Šaltkauskienė
19. Lietuvos mokinių biologijos olimpiada Eneidas Šiliauskas Ie I vieta Pagyrimo raštas Lina Vičiulienė
Rasa Pudžiuvytė Ia II vieta Lina Vičiulienė
Justas Šiurkus II vieta Algirdas Vilkas
Toma Čekytė Ic III vieta Algirdas Vilkas
Edvinas Pukelis IIa I vieta Lina Vičiulienė
Haroldas Pogojus IIa I vieta Lina Vičiulienė
Eimantas Petrikas IId II vieta Algirdas Vilkas
Vytautė Šimkutė IIa II vieta Lina Vičiulienė
Liucija Niciūtė IIa III vieta Lina Vičiulienė
Domantas Šefronas IIe III vieta Algirdas Vilkas
Lukas Janušas IIIe I vieta Dalyvis Lina Vičiulienė
Auksė Šimkutė IIIe II vieta Dalyvė Lina Vičiulienė
Ada Deksnytė IIIe  III vieta Lina Vičiulienė
Sophie Regina Grieve IVa I vieta Lina Vičiulienė
Ugnė Strazdauskaitė IVb II vieta Lina Vičiulienė
Patricija Kerė IVd III vieta Lina Vičiulienė
20. Meninio skaitymo konkursas Kipras Pučekas IIb I vieta Regioninis skaitovų turas III vieta Genovaitė Valantienė
21. Lietuvos mokinių matematikos olimpiada Eneidas Šiliauskas Ie I vieta Laima Perminė
Domantas Turčinskis Ic II vieta Asta Jonuškytė
Haroldas Pogojus IIa I vieta Stasys Dambrauskas
Augustė Vainutytė IIf III vieta Rasa Vaicekauskienė
Žygimantas Pudžiuvis IIId I vieta Sandra Vaišvilienė
Vilius Jančiauskas IIIf III vieta Romualda Vaitkutė
Viktorija Norkutė IVa II vieta Stasys Dambrauskas
Edvinas Ivanovas IVb III vieta Sandra Vaišvilienė
22. Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Rasa Pudžiuvytė Ia I vieta Silva Paulauskienė
Emilis Kračus Ia II vieta Silva Paulauskienė
Toma Čekytė Ic II vieta Silva Paulauskienė
Skaistė Pocevičiūtė Ia III vieta Silva Paulauskienė
Vytautė Šimkutė IIa I vieta Silva Paulauskienė
Rugilė Šopaitė IIa II vieta Silva Paulauskienė
Vakaris Jočeris IIf II vieta Irena Tiškienė
Dominykas Budrys IIe III vieta Irena Tiškienė
Gustė Markevičiūtė IIa III vieta Silva Paulauskienė
Milda Jarmoškaitė IIa III vieta Silva Paulauskienė
Lukas Janušas IIIe I vieta Silva Paulauskienė
Aistė Eičinaitė IIIe II vieta Silva Paulauskienė
Konstancija Kėvišaitė IIIe III vieta Silva Paulauskienė
Beatričė Ruikaitė IIId III vieta Irena Tiškienė
Lukas Buinickas IVb II vieta Silva Paulauskienė
23. Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ Lukas Janušas IIIe I vieta III vieta Silva Paulauskienė
Vakaris Jočeris IIf II vieta Irena Tiškienė
Emilis Kračus Ia III vieta Silva Paulauskienė
24. XXVII Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada Konstancija Kėvišaitė IIIe I vieta Vardinis prof. Jūratės Baranovos diplomas „Už literatūrinę raišką filosofiniame tekste“ Virginija Aurylaitė
25. Ekonomikos ir verslumo olimpiada Vilius Jančiauskas IIIf I vieta Rima Meldaikienė
Kipras Černauskas IVb II vieta Rima Meldaikienė
Taurius Žukauskas IIIb III vieta Rima Meldaikienė
26. Anglų kalbos I-II klasių konkursas Viltė Bagdonaitė Ic I vieta Dalyvė Neringa Savičienė
Haroldas Pogojus IIa I vieta  Dalyvis Loreta Giniotienė
Emilija Domeikaitė Id II vieta Rita Meškienė
Luka Kačinskaitė Ia III vieta Rita Meškienė
27. Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Pasivaikščiojimai“ Karina Tarutytė IVf Nominacija „Už subtilų erdvės modeliavimą pieštuku“ Asta Milėškienė
28. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ Domantas Turčinskis Ic I vieta Dainius Stasys
Emilis Kračus Ia II vieta Dainius Stasys
Rokas Kupliauskas Id II vieta Birutė Gudauskienė
Edvinas Pukelis IIa I vieta Dainius Stasys
Haroldas Pogojus IIa II vieta Dainius Stasys
Ernas Radzys IIe III vieta Birutė Gudauskienė
Elzė Galdikaitė IIIc III vieta Birutė Gudauskienė
Žygimantas Pudžiuvis IIId III vieta Dainius Stasys
Lukas Buinickas IVb I vieta Dainius Stasys
Dovydas Čiuta IVb II vieta Dainius Stasys
Dovydas Jauga IVb III vieta Birutė Gudauskienė
29. 56-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas Smiltė Uščinaitė IIIa I vieta poezijos sekcijoje Violeta Irniūtė
Beatričė Ruikaitė IIId I vieta vertimų sekcijoje Loreta Kočiuvienė, Rosita Giniotienė, Renata Šaltkauskienė
Aida Drazdauskaitė IVa I vieta vertimų sekcijoje Loreta Končiuvienė, Daiva Goštautienė, Genovaitė Valantienė
Austėja Šakinskaitė IIIf I vieta prozos sekcijoje Laura Arnotaitė
Evelina Lukošiūtė IVf I vieta poezijos sekcijoje Laura Arnotaitė
30. Dr. J. P. Kazicko programavimo konkursas Haroldas Pogojus IIa III vieta Sigutė Mackevičienė
Skaiva Goluenko IIIc respublikinio etapo dalyvis Sigutė Mackevičienė
Aldas Kumponas IIIc respublikinio etapo dalyvis Sigutė Mackevičienė
Taurius Žukauskas IIIb regioninio etapo dalyvis Sigutė Mackevičienė
31. Dailės olimpiada „Laisvas kaip paukštis“ Salomėja Mažutė Ic I vieta Asta Milėškienė
Rasa Pudžiuvytė Ia II vieta Asta Milėškienė
Rita Radzytė IIe II vieta Asta Milėškienė
Atėnė Stasiukaitytė IIf II vieta Asta Milėškienė
Ugnė Bartkutė IIb III vieta Asta Milėškienė
Ernesta Urbonaitė IIIe I vieta Asta Milėškienė
Skaiva Simutytė IIId III vieta Asta Milėškienė
Matas Voveris IVa III vieta Asta Milėškienė
Aušrinė Kuprytė IVa III vieta Asta Milėškienė
32. 7-oji Lietuvos mokinių braižybos olimpiada Mintarė Urnikytė IVf Dalyvė Raimondas Milėška
33. Mažeikių rajono mokyklų sporto žaidynių tinklinio varžybos
Dominykas Memys,
Benas Zarudnij,
Eridanas Bliujus,
Taurius Gudavičius,
Rokas Janušaitis,
Armandas Ostrovskis,
Matas Petrauskas
I – II klasės I vieta Algirdas Mika
34. Mažeikių rajono mokyklų sporto žaidynių tinklinio varžybos
Elzė Pociūtė,
Meida Vasiliauskytė,
Skaistė Pocevičiūtė,
Luka Kučinskaitė,
Rusnė Uščinaitė,
Nikole Tepliakovė,
Viltė Džiaugytė,
Viltė Kekytė,
Enrika Bernotaitė
I – II klasės II vieta Algirdas Mika
35. Dailiojo rašo konkursas Austėja Gedvilaitė IIb I vieta Genovaitė Valantienė
36. Mažeikių rajono mokyklų sporto žaidynių smiginio varžybos Titas Šadauskas,

Justas Mažrimas

If

 

Ia

II vieta Rasa Akučkaitė
37. 15-oji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada Eneidas Šiliauskas Ie III laipsnio diplomas Lina Vičiulienė,

Vilma Riaukienė,

Audronė Čekytė

Ignas Jagminas Ia Pagyrimo raštas
38. Nacionalinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas Žygimantas Pudžiuvis IIId III vieta Vilma Raukienė
Adomas Margelis Ib Dalyvis
Domantas Turčinskis Ic Dalyvis
Vytenis Milieška IIb Dalyvis
Orentas Ruseckas IIc Dalyvis
39. Geografijos olimpiada „Kalnai – Žemės puošmena“ Emilis Kračus Ia I vieta Dainius Stasys
Domantas Turčinskis Ic II vieta Dainius Stasys
Toma Čekytė Ic III vieta Dainius Stasys
Edvinas Pukelis IIa I vieta Dainius Stasys
Dominykas Budrys IIe II vieta Birutė Gudauskienė
Dominykas Norvaišas IIId I vieta Dainius Stasys
Joris Šarpnickas IIIb II vieta Dainius Stasys
Žygimantas Pudžiuvis IIId III vieta Dainius Stasys
Dovydas Čiuta IVb I vieta Dainius Stasys
Lukas Buinickas IVb III vieta Dainius Stasys
40. 52-osios Jaunųjų matematikų varžybos Domantas Turčinskis Ic Dalyvis Asta Jonuškytė
Eneidas Šiliauskas Ie Dalyvis Laima Perminė
Augustė Vainutytė IIf Dalyvis Rasa Vaicekauskienė
Dominykas Budrys IIe Dalyvis Laima Perminė
Žygimantas Pudžiuvis IIId III vieta, bronzos medalis Sandra Vaišvilienė
Aistė Jonaitytė IIIe Dalyvė Sandra Vaišvilienė
Vilius Jančiauskas IIIf Dalyvis Romualda Vaitkutė
Viktorija Norkutė IVa Dalyvis Stasys Dambrauskas
Edvinas Ivanovas IVb Dalyvis Sandra Vaišvilienė
41. Technologijų olimpiada „Kūrybos virusas“ Orentas Ruseckas IIc I vieta Raimondas Milėška
Salomėja Mažutė Ic III vieta Sigrida Norvaišienė
42. Demokratijos žinių konkursas Liepa Čekytė Ic I vieta Silva Paulauskienė
Toma Čekytė Ic II vieta Silva Paulauskienė
Rasa Pudžiuvytė Ia III vieta Silva Paulauskienė
43. Lietuvos policijos organizuojamas teisinių žinių konkursas ,,Aš ir Policija”  Vakarė Degimaitė IIId II vieta Irena Tiškienė
Beatričė Ruikaitė IIId II vieta Irena Tiškienė
Ugnė Adomavičiūtė IIIe II vieta Irena Tiškienė
Nedas Vismontas IIIa II vieta Irena Tiškienė
44. Respublikinis vertimų iš anglų kalbos konkursas Beatričė Ruikaitė IIId II vieta Renata Šaltkauskienė
45. Respublikinis lietuviškos estradinės dainos konkursas “DRAUGAI DRAUGAMS 2024” Merginų vokalinis ansamblis INCANTO I vieta Natalija Dapšienė
46. Respublikinis mokslinių-praktinių kūrybinių veiklų konkursas „STEAM pavasaris“ Edvinas Pukelis IIa I vieta Gamtos mokslų mokytojai
Emilis Kračus Ia Dalyvis
Eneidas Šiliauskas Ie Dalyvis
Orentas Ruseckas IIc Dalyvis
47.

Ankstesnių metų olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkų sąrašas

2022–2023 m. m.
2021–2022 m. m.
2020–2021 m. m.
2019–2020 m. m.