(Ki)Tokios pamokos

[09-22]  Pamoka apie šriftus

Informacinių technologijų „Kompiuterinės leidybos modulį“ pasirinkusiems II a ir II f klasių mokiniams pamoka apie šriftus vyko Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Gimnazistai susipažino su Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbais, aptarė šriftų rūšis, naudojamas kompiuteriuose, analizavo, kurią šriftų grupę panaudoti atskiriems leidiniams.

Sigutė Mackevičienė ir Raimundas Miniotas, IT mokytojai.

[09-21]  Paroda apie šriftus

Dailės 3A kurso pamoka apie šriftą vyko Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Susipažinome ne tik su Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbų paroda, bet ir Viktorijos laikų 100 skambučių paroda iš asmeninės mažeikiškio Gintauto Rušino kolekcijos.

Asta Milėškienė, dailės mokytoja

[09-21]  Mokymai 1-3 klasių gimnazistams

Įgyvendinat projektą Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo mokymus tema: Lytiškai plintančių infekcijų ir neplanuoto nėštumo prevencija. Drąsiai, atvirai, nuoširdžiai mokymus vedė lektorė Lina Januškevičiūtė, Všį Įvairovės ir edukacijos namai.

[09-20]  Lankome parodos atidarymą

Gimnazistai aplankė Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių istorinių šriftų kaligrafijos darbų parodą Mažeikių viešojoje bibliotekoje. Į parodos uždarymo renginį atvyko Kauno miesto fotomenininkas Robertas Misiukonis. Projekto įgyvendinimo metu fotomenininkas vedė kūrybines dirbtuves. Svečias supažindino gimnazistus su kaligrafijos menu ir menine fotografija.

Raimondas Milėška, dailės ir technologijų mokytojas

[09-15]  Susitikimai su gimnazijos alumnais

III a kl. pilietiškumo pagrindų pamokoje apsilankė alumnė, gimnazijos Mokinių prezidentė Eglė Damulytė, įdomiai ir jaukiai kalbėjosi su antrokais apie studijas Vilniaus universitete, studijuojant dalyko pedagogiką – istoriją, apie patriotiškumą, istorijos mokėjimo svarbą, apie motyvaciją ir norą grįžti po studijų į Mažeikius dirbti istorijos mokytoja. Su pirmokais Eglė kalbėjosi apie mokymosi svarbą, aukštąjį mokslą ir savęs atradimą.

Irena Tiškienė ir Laima Novakienė, mokytojos

[09-15]  Susitikimas su keramike I. Jonušiene

Dailės IV A kurso pamokoje savo patirtimi dalinosi keramikė Ilona Jonušienė. Manau, mūsų mokinėms puikiai pavyko pasigaminti puodelius arbatai.

Asta Milėškienė, dailės ir technologijų mokytoja

[09-14]  Pokalbiai apie savanorystę

I a,c ir d kl. gimnazistai per pilietiškumo pagrindų pamoką išklausė įdomų ir labai jautrų buvusios gimnazistės Faustos Dargevičiūtės pasakojimą apie savanorystę Mažeikių gyvūnų globos draugijoje, apie šiai draugijai reikalingą pagalbą ir galimybę tapti savanoriu. Ačiū Faustai už puikų pilietiškumo pavyzdį.

Silva Paulauskienė, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja

[09-13]  Išvyka į spektaklį

Teatro sezoną su IV d klase ir bičiuliais atidarėme Telšių dramos teatre. Atlaikėme rimtą proto ataką, žiūrėdami Vilniaus nacionalinio dramos teatro spektaklį „Platonas. Dialogai“. Kas yra blogis, gerumas, teisingumas, kam reikalinga retorika, kokius žmones įsimylim, kokių nekenčiam, rūpėjo Platono mokytojui Sokratui ir jo mokiniams. Gal dabar apie tai galvosim dažniau…

Ona Kelpšienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja

[09-12]  Svečiuose pas V. Šekspyrą

3b klasės gimnazistai skaito poeto sonetus.

Rosita Giniotienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja