(Ki)Tokios pamokos

[09-25] Biologijos pamoka

III klasės gimnazistai biologijos mokėsi gamtos apsupty – Akmenės rajono Kamanų valstybiniame gamtiniame rezervate. Mokiniai aplankė informacijos centre įkurtą ekspoziciją, gamtos klasę, stebėjo filmą apie rezervatą. Keliaudami pažintiniu taku, gimnazistai mokėsi atpažinti, sisteminti aukštapelkės augalų, grybų rūšis, žiūronais stebėjo grakščiąsias gulbės giesmininkes, ančių pulkelius, virš pelkės sklandantį jūrinį erelį. Norintys galėjo apžiūrėti apylinkes iš vieno aukščiausių apžvalgos bokštų Lietuvoje.
Pelkė mus pasitiko labai maloniai: vaišino rūgščiomis spanguolėmis, savo sukauptame vandenyje nuprausė kojas, stebino neįprastu mūsų akiai tundros kraštovaizdžiu. Visiems drauge buvo labai smagu.
Tikiuosi, kad ši patirtis ne tik paskatins gilinti ir plėsti biologijos dalyko žinias, bet kurs ir augins tvarų gamtos ir žmogaus ryšį.

Lina Vičiulienė, biologijos mokytoja

[09-22] Anglų kalbos pamoka

IV klasės gimnazistai lankėsi Mažeikių H. Nagio viešojoje bibliotekoje. Mokiniai susipažino su bibliotekos istorija, erdvėmis. Grįžtamasis ryšys – sukurti savo įsivaizduojamą biblioteką, parengti pristatymą anglų kalba.

Neringa Savičienė, anglų kalbos mokytoja

[09-14] Dailės pamoka

Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje dailės B kurso mokiniams vedė vyresnioji bibliotekininkė Janina Dambrauskaitė. Mokiniai susipažino su bibliotekos įkūrimo istorija, teikiamomis paslaugomis, bibliotekos erdvėmis, Henriko Nagio asmenybe. Buvo labai įdomu. Bibliotekininkai labai laukė ir neužteko pamokos viskam parodyti, pristatyti. Mokiniai išties buvo susidomėję, sakė praeiname, o nepagalvojame, kad čia yra tiek daug visko įdomaus ir kokia nuostabi bibliotekos istorija. Dabar kursime ekslibrisus bibliotekai, nes idėjų jau turime.

Asta Milėškienė, dailės mokytoja