(Ki)Tokios pamokos

[10-16]  Integruota rusų k. ir geografijos pamoka

Pamoka 3 klasės gimnazistams „Nostalgija vasarai“. Mokytojos Laima Novakienė ir Simona Lazdauskienė.

 

 

[10-08]  UK pamoka

2013 m. gimnazijos absolventė, šiuo metu gydytoja-rezidentė Kristina Ganzijeva susitiko su ketvirtokais, besimokančiais biologijos išplėstiniu kursu. Kalbėta apie studijas LSMU, apie profesijos pasirinkimą, gydytojo profesiją.

[09-24]  Dailės pamoka

Nebūtina išradinėti dviratį… jį galima nupiešti. Išradingai išnaudojamos mūsų senamiesčio erdvės. Dailės mokytoja Asta Milėškienė


[09-24]  Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka
Literatūros pamoka 2a klasės mokiniams Mažeikių muziejuje ,„Kaip tarpusavyje susiję menas ir tikrovė, kūrėjas ir visuomenė?“

[09-23]  Istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka

Rugsėjo 23 – ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Lietuvoje ji minima nuo 1994 metų, susijusi su 1943 metų rugsėjo 23 d., kai buvo likviduotas Vilniaus getas.

Gimnazijoje jau tapo tradicija šią dieną paminėti pravedant netradicinę istorijos pamoką „Akistata su istorija“ . Dėl Covid–19 šiais metais pamoka nevyko žydų žudynių vietoje Pavenčiuose. Su 1941 metų vasaros įvykiais Mažeikiuose gimnazistai susipažino per pilietiškumo pamokas – kalbėta apie Holokausto priežastis, toleranciją, mūsų gimnazijos žydų tautybės gimnazistų likimą Antrojo pasaulinio karo metais, peržiūrėtas filmas „Laikas ir likimai“. Istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja Silva Paulauskienė

[09-23]  Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka

„Visos aistros geros, kol mes jas valdome; visos – pražūtingos, kai joms paklūstame,“ – tokia pagrindinė V. Šekspyro dramų idėja. O kaip susieti AC/DC ir Adelės muziką su V. Šekspyro kūryba?
Tai raiškiojo skaitymo pamoka 3a klasėje. Mokiniai pasirinkę deklamavo V. Šekspyro sonetus/Hamleto monologą ir turėjo paaiškinti pateiktus simbolius, siedami juos su renesanso epocha ir Didžiojo anglo kūryba. Pateikti savo simbolį. 

[09-14]  Technologijų pamokos lauke ir kūrybingai

Džiaugiamės rudens gėrybėmis: teorija – apie floristiką, praktika – kūrybinis darbas Rudens mozaika. Technologijų mokytoja Sigrida Norvaišienė.