Sveikiname

Algimantą Kozlovą (4d kl.), regioniniame meninio skaitymo konkurse laimėjus III vietą.
Ačiū lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Virginijai Aurylaitei.

*****

Rajoninės Lotynų kalbos ir antikos kultūros olimpiados nugalėtojus Ievą Siniauskaitę ir Liną Petrauską iš 3c kl. Gimnazistai keliauja į respublikinį etapą. Linkime sėkmės ir dėkojame lotynų k. mokytojai O. Kelpšienei.

Sveikiname geografijos olimpiados „Mano gaublys“ laimėtojus

Matas Šidlauskas, 1f  kl. – I vieta,

Pijus Gagilas, 1f  kl. – II vieta,

Aistė Usorytė,  1e kl. – III vieta

Deividas Jokubauskis, 1e kl. – III vieta

Agnė Petreikytė, 2a  kl. – III vieta

Elona Jašmontaitė, 3c kl. –  I vieta

Deimantė Mirončikaitė, 3d kl. – II vieta

Edgaras Narkus, 3d kl. – III vieta

Simas Kontrimas, 4a kl. – I vieta

Dėkojame geografijos mokytojui ekspertui Dainiui Stasiui

Džiaugiamės, sveikiname rajoninės dailės olimpiados laimėtojus

1 klasė
Milaknytę Beatričę, 1d kl. – I vieta
Oksaną Iščenko, 1b kl. – II vieta
Aistę Usorytę, 1e kl. – II vieta
3 klasė
Vasiliauskaitę Jotautę, 3c kl. – III vieta
Mikulskytę Saulę, 3d kl. – III vieta
4 klasė
Ramanauskaitę Lukreciją, 4a kl. – III vieta
Vaitkutę Laurą, 4f kl. – III vieta
Jurgutytę Godą, 4b kl. – III vieta

Dėkojame dailės mokytojams Astai Milėškienei ir Raimondui Milėškai už puikų mokinių paruošimą olimpiadai.
Nuoširdžiai ačiū gimnazistams, garbingai atstovavusiems gimnazijai rajoninėje dailės olimpiadoje: Monikai Andraitytei (1f), Viltei Kuršinskytei (1f), Brigitai Bertulytei (1e), Aistei Usorytei (1e), Augustai Čiuldytei (2c), Austėjai Eišmontaitei (2b), Kamilei Visockytei (2c), Gabrieliui Šviesai (3a).

Apdovanoti mokyklinės dailės olimpiados laimėtojai.

Sveikiname rajoninės technologijų olimpiados laimėtojus

Justą Budrecką, 2c kl. – II vieta

Nojų Markauską, 1d kl. – III vieta

Dėkojame juos ruošusiam technologijų mokytojui metodininkui Raimondui Milėškai.

Ačiū gimnazijai technologijų olimpiadoje puikiai atstovavusiems Eligijui Lengvinui (1d kl.), Rokui Vaitkui (2c kl.), Justei Uščinaitei (2a kl.) ir Marijai Brazauskaitei (3f kl.).

Visi mokiniai apdovanoti padėkos raštais.

Ačiū technologijų mokytojams Sigridai Norvaišienei ir Raimondui Milėškai.

Sveikiname gimnazijos tinklinio žaidynių laimėtojus

I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse tinklinio varžybose.

Dalyvavo merginos, gimusios 2003 m. ir jaunesnės. 2e kl.: Ema Alšauskaitė, Samanta Pronckutė, Rugilė Vaitkutė, Ugnė Vilimaitė; Simona Gerikaitė ir Radvilė Sušinskaitė, 2a kl., Dominyka Petravičiūtė, 2b kl., Fausta Krivickaitė, 2d kl.;

 

II vieta Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse tinklinio varžybose.

Dalyvavo vaikinai, gimę 2003 m. ir jaunesni. 1a kl.: Nojus Ligeikis, Gustas Vaseris, Augustinas Zarudnij, Danilas Anglickas; 2e kl.: Dovydas Mazrimas, Linas Nicius ir Gedmantas Šilinskas.

Linkime sėkmės merginoms, kovo 6 d. dalyvausiančioms zoninėse varžybose Palangoje.

Nuoširdžiai dėkojame fizinio ugdymo mokytojai  Rasai Akučkaitei.
 

Mokinės mamos paroda

#MokyklųBendruomeniųMetai
Įsibėgėjant mokyklų bendruomenių metams, atsiveria puikios mokinių tėvų iniciatyvos, įvairiapusiško bendradarbiavimo pavyzdžiai.
Gimnazijoje keletą savaičių vyko 4b klasės mokinės Deimantės Samoškaitės mamos Alvydos Samoškienės darbų, atliktų siuvinėjimo kryželiu technika, paroda „Žydėjimas“. Mokinės mama pasakojo, jog šis hobis reikalauja nepaprasto kruopštumo, atidumo, užsispyrimo, todėl, kol išvystame galutinį rezultatą, kartais prireikia kelių mėnesių ar net metų. ,,Siuvinėjimas – meditacija ir pats geriausias poilsis“,- sako Deimantės mama. Dėkodami parodos autorei už bendradarbiavimą, moksleivių meninių gebėjimų skatinimą ir iniciatyvą, linkėjome įkvėpimo ir naujų kūrybinių sumanymų.
Džiaugsimės, jei atsiras ir kitų klasių tėvelių bendruomenės iniciatyvų.

4b klasės kuratorė Rosita Giniotienė