STEAM konferencija

Sausio 17 dieną gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lena Krigelienė, biologijos mokytoja Lina Vičiulienė ir matematikos mokytojas Stasys Dambrauskas dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje vykusioje respublikinėje mokytojų metodinėje konferencijoje „STE(A)M modelis Lietuvos švietime: ar tikrai viskas taip paprasta?“.
Mūsų gimnazija siekia tapti STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) tinklo nare. Tinklo paskirtis – kurti STEAM mokyklų bendruomenę, skatinti partnerystę ir dalintis gerąja patirtimi.
Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 pedagogų iš 50 Lietuvos mokyklų.

Sveikiname

Sausio 21 d. Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse stalo teniso vaikinų 2004 m. gimimo ir jaunesnių varžybose dalyvavę Pijus Meižis (1c), Ugnius Survila (1c), Jonas Švažas (1e) laimėjo II vietą.

Ačiū fizinio ugdymo mokytojai Rasai Akučkaitei.

Rajoninės lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai

Džiaugiamės, sveikiname rajoninio etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus:

Eglę Žulpaitę (2 a kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Vaivą Margelytę (1 e kl.) – III v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Deimantę Mirončikaitę (3 d kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Agnę Meškauskaitę (3 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Aušrinę Degutytę (4 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Irniūtė.
Nuoširdžiai dėkojame Mokytojoms!

   

Erasmus+ projekto „Sugrįžimas prie bendražmogiškųjų vertybių Europos tautų literatūroje“ – mokinių ir mokytojų iš Ispanijos, Latvijos, Turkijos vizitas gimnazijoje bei svečiuose pas mūsų socialinius partnerius.

Džiaugiamės, sveikiname rajoninio turo matematikos olimpiados laimėtojus

I klasė
Bertulytė Brigita (1 e kl.) – I vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Jonuškytė
Kerys Domantas (1 f kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė L. Petrauskienė
Milaknytė Beatričė (1 d kl.) – IV vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Matutienė

III klasė
Dapšys Povilas (3 d kl.) – I vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Navickas Mantas (3 d kl.) – III vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Visockis Eligijus (3 b kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Jonuškytė

IV klasė
Šarkinas Laurynas (4 b kl.) – II vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Kontrimas Simas (4 a kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė S. Vaišvilienė

Visi šie mokiniai kviečiami į respublikinį matematikos konkursą, o Povilas Dapšys – į respublikinę matematikos olimpiadą.

Nuoširdžiai dėkojame matematikos mokytojoms, o gimnazistams linkime kuo geriausios sėkmės respublikiniuose turuose.