Rajoninės biologijos olimpiados laimėtojai

Nepaprastai džiaugiamės, didžiuojamės, sveikiname biologijos olimpiados II turo gausų būrį laimėtojų:

I v. – Margelytė Vaiva, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Šarmanauskas Nedas, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Usorytė Aistė, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Dimaitė Jorūnė, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Milaknytė Beatričė, 1d kl., biologijos mokytojas ekspertas Algirdas Vilkas

III v. – Bertulytė Brigita, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. –  Žulpaitė Eglė, 2a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Šimkutė Rugilė, 2a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Dapšys Povilas, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Navickaitė Monika, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Petrauskas Linas, 3c kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Lukšaitė Agilė, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Kontrimas Simas, 4a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Šarkinas Laurynas, 4b kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Štaševskis Gustas, 4b kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Kaupytė Goda, 4a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

Nuoširdžiausia padėka mokytojams!

Džiaugiamės rajoninio anglų kalbos konkurso 9–10 kl. laimėtojais:

Dominyką Petravičiūtę (2b kl.) – II vieta.

Aleksandrą Godelį (2a kl.) – III vieta.

Nuoširdžiai ačiū anglų kalbos mokytojai metodininkei Renatai Šaltkauskienei.

Dėkojame gimnazistams, puikiai atstovavusiems gimnazijai: Nedui Šarmanauskui, Viltei Miliauskaitei, Paulai Skaringaitei, Eladai Pilipavičiūtei ir Ignui Butkui bei jų mokytojoms Ritai Meškienei, Daivai Goštautienei ir Neringai Savičienei.

Džiugi žinia iš respublikinių konkursų

Skaitmeninis konkursas „Įjunk Kalėdas!“ Konkurso tematika: Kalėdų šventės. Konkursui turėjo būti teikiami originalūs darbai, kurie buvo skirstomi ir vertinami pagal keturias kategorijas:
1) piešinys;
2) trimatės (3D) grafikos modeliavimas;
3) vaizdo filmas;
4) virtuali realybė.

Tarp I etapo nugalėtojų ir mūsų gimnazijos 4-tokė Lukrecija Ramanauskaitė, kuri pateikė konkursui 2 piešinius (piešinį ir trimatės grafikos modeliavimo darbą).

******

Į Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapą pakviesti 4 gimnazistai: Eigijus Visockis 3b klasė, Danielius Gelčauskas 3d klasė, Vilius Baranovas 3f klasė ir Gustas Štaševskis 4b klasė.

Dėkojame mokytojai Sigutei Mackevičienei, paskatinusiai mokinius dalyvauti konkursuose.

STEAM konferencija

Sausio 17 dieną gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lena Krigelienė, biologijos mokytoja Lina Vičiulienė ir matematikos mokytojas Stasys Dambrauskas dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje vykusioje respublikinėje mokytojų metodinėje konferencijoje „STE(A)M modelis Lietuvos švietime: ar tikrai viskas taip paprasta?“.
Mūsų gimnazija siekia tapti STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) tinklo nare. Tinklo paskirtis – kurti STEAM mokyklų bendruomenę, skatinti partnerystę ir dalintis gerąja patirtimi.
Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 pedagogų iš 50 Lietuvos mokyklų.

Sveikiname

Sausio 21 d. Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse stalo teniso vaikinų 2004 m. gimimo ir jaunesnių varžybose dalyvavę Pijus Meižis (1c), Ugnius Survila (1c), Jonas Švažas (1e) laimėjo II vietą.

Ačiū fizinio ugdymo mokytojai Rasai Akučkaitei.

Rajoninės lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai

Džiaugiamės, sveikiname rajoninio etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus:

Eglę Žulpaitę (2 a kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Vaivą Margelytę (1 e kl.) – III v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Deimantę Mirončikaitę (3 d kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Agnę Meškauskaitę (3 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Aušrinę Degutytę (4 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Irniūtė.
Nuoširdžiai dėkojame Mokytojoms!