Pažink valstybę

Bendradarbiaujant su Ugdymo plėtotės centru bei Valstybės pažinimo centru įgyvendinamas projektas “Pažink valstybę”. Vienas projekto įgyvendinimo tikslų – pilietinės atsakomybės ugdymas, sprendžiant aktualias problemas. Tikėtina, jog gimnazistų sukurta socialinė reklama, atkreips gyventojų dėmesį ir skatins atidžiau rūšiuoti buitines atliekas.

 

Projekto „Pažink valstybę“ filmukas

 

Apžiūrėję Mažeikių miesto daugiabučių gyventojų šiukšlių rūšiavimo konteinerių aikšteles, supratome, kad reikalinga skatinti gyventojų pilietiškumą bei šviesti visuomenę, kad kuo daugiau rūšiuotų buitines atliekas.
Bendradarbiaudami su rajono savivaldos institucijomis nusprendėme, kad išdalinsime gyventojams informacinių skrajučių, bei sukursime socialinę reklamą – vaizdo klipą, kuriame repuodami išsakysime savo idėjas, parodysime miesto gyventojams aplinkosaugines problemas, parodysime ir geruosius pavyzdžius bei pakviesime taisyklingai rūšiuoti. Vaizdo klipą platinsime socialiniuose tinkluose.Tikėkimės, jog gimnazistų sukurta socialinė reklama, atkreips gyventojų dėmesį ir skatins atidžiau rūšiuoti buitines atliekas.

 
Projekto „Pažink valstybę“ veiklų pristatymas

 
Lapkričio mėnesį projekto dalyviai susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nare Lina Rimkienė. Gimnazistai susipažino su savivaldos struktūra, teisine baze, valdymo mechanizmu, daug naujo sužinojo apie gyventojų galimybę ne tik dalyvauti, bet ir būti išrinktam savivaldybės tarybos nariu. Aptartos ir aplinkosaugos problemos. Anksčiau esame susitikę su miesto ir rajono savivaldos atstovais, atsakingais už aplinkosaugą.