Pasiekimai

2021-2022 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkų sąrašas

Eil.
Nr.
Dalyko pavadinimas Moksleivio vardas, pavardė Klasė Užimta vieta Mokytojo vardas,
pavardė
rajoninis
turas
zoninis
turas
respublikinis
turas
1. Skaitovų konkursas Gabija Miliūtė 2b Laureatė Rosita Giniotienė
2. Respublikinis festivalis-konkursas, skirtas Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų muzikai bei Tarptautinei tolerancijos dienai Gimnazijos vaikinų ansamblis BROS:

Skališius Ernestas 1d

Uikys Faustas 1e

Janušas Lukas 1e

Kazakauskas Elvinas 2b

Samarin Damir 2b

Vainutis Faustas 2b

Dabulskis Tadas 2c

Anglickis Danilas 4e

Šilinskas Gedmantas 4e

Nicys Linas 4e

Kulikauskas Edgaras 4e

1-4 kl. Laureatai Laimonas Terasius
3. Fizikos ir matematikos žinių šventė „ATRAKINK!“ Edgaras Gaižauskis 4b 2 vieta Sandra Vaišvilienė
4. Rusų kalbos dailyraščio konkursas Smiltė Jankevičiūtė 1b I vieta Rasa Poškutė

Laima Novakienė

Damir Samarin 2b II vieta
 5. Lietuvos moksleivių informatikos olimpiada Aistis Milieška 4e II vieta Sigutė Mackevičienė
Dominykas Gedvila 4e II vieta Sigutė Mackevičienė
Lukas Žukauskas 3c III vieta Sigutė Mackevičienė
6. Kompiuterinio meno konkursas „Žiemos fantazija 2021“ Skirmantė Danieliūtė 2c Padėkos raštas Sigutė Mackevičienė
7. Mokinių piešinių ir koliažų konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ Skirmantė Danieliūtė 2c 4 vieta Sigutė Mackevičienė
8. Nacionalinis mokinių piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“ Aida Drazdauskaitė 2a Laureatė Asta Milėškienė
9. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Gintarė Jonaitytė 1b 1 etapo laimėtoja,

2 etapo dalyvė

Sigutė Mackevičienė
Eitvydas Jurdonas 1b 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis

Sigutė Mackevičienė
Aistė Jonaitytė 1b 1 etapo laimėtoja, 2 etapo dalyvė Sigutė Mackevičienė
Žygimantas Pudžiuvis 1d 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis,

15 vieta respublikoje

Sigutė Mackevičienė
Matas Voveris 2a 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis

Sigutė Mackevičienė
Lukas Šilinskas 4b 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis

Sigutė Mackevičienė
Gedmantas Šilinskas 4e 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis

Sigutė Mackevičienė
Simona Gerikaitė 4a 1 etapo laimėtoja, 2 etapo dalyvė Sigutė Mackevičienė
Lukas Petkevičius 4b 1 etapo laimėtojas,

2 etapo dalyvis

Sigutė Mackevičienė
10. Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada Nedas Vaitkus 3c I vieta 5 vieta Rita Meškienė
Evelina Leščinskaitė 3d III vieta Rita Meškienė
Nedas Šarmanauskas 3e III vieta Rita Meškienė
Beatričė Žutaitė 3e III vieta Rita Meškienė
Gustas Vaseris 3a III vieta Irena Urbonienė
11. Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Žygimantas Pudžiuvis 1d I vieta Pagyrimo raštas Audronė Čekytė
Aistė Eičinaitė 1e III vieta Audronė Čekytė
Lukas Janušas 1e III vieta Audronė Čekytė
Auksė Šimkutė 1e III vieta Audronė Čekytė
Audronė Čekytė 2b I vieta Aistė Daubarienė
Viktorija Norkutė 2a II vieta Aistė Daubarienė
Konstancija Kėvišaitė 2a III vieta Aistė Daubarienė
Kristupas Svirskas 3e I vieta Audronė Čekytė
Jorūnė Dimaitė 3e II vieta Audronė Čekytė
Vaiva Margelytė 3e III vieta Audronė Čekytė
Edgaras Gaižauskis 4b I vieta Aistė Daubarienė
Eglė Žulpaitė 4a II vieta Aistė Daubarienė
Rugilė Šimkutė 4a III vieta Aistė Daubarienė
Martynas Valys 4b III vieta Aistė Daubarienė
12. Jaunųjų filologų konkursas Goda Kunaikaitė 4a Laureatė Loreta Končiuvienė
Sonata Chriščinavičienė
Ona Kelpšienė
Aida Drazdauskaitė 2a Laureatė Trečio laipsnio diplomas
Gabija Okeana Griciūtė 1b Laureatė Pagyrimo raštas
13. 1-2 klasių mokinių anglų kalbos konkursas  Aida Drazdauskaitė 2a III vieta Daiva Goštautienė
14. Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Žygimantas Pudžiuvis 1d I vieta Dalyvis Vilma Riaukienė
Konstancija Kėvišaitė 2a III vieta Vitalija Plonienė
Brigita Bertulytė 3e II vieta Vilma Riaukienė
Aleksandras Godelis 4a III vieta Vitalija Plonienė
Gytis Pranauskas 4b III vieta Vitalija Plonienė
15. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Rokas Slančiauskas 2b I vieta III vieta,

bronzos medalis

Rosita Giniotienė
Joris Šarpnickas 1b III vieta Ona Kelpšienė
Lukas Janušas 1e III vieta Virginija Aurylaitė
Aida Drazdauskaitė 2a III vieta Sonata Chriščinavičienė
Jorūnė Dimaitė 3e I vieta III vieta,

bronzos medalis

Dalia Pranciulienė
Vaiva Margelytė 3e II vieta Dalia Pranciulienė
Eglė Žulpaitė 4a III vieta Ona Kelpšienė
Austėja Kesminaitė 4e III vieta Dalia Pranciulienė
 16. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ Gimnazijos vaikinų ansamblis BROS:

Faustas Uikys, Ie

Lukas Janušas, Ie

Elvinas Kazakauskas, IIb

Damir Samarin, IIb

Faustas Vainutis, IIb

Tadas Dabulskis, IIc

Aleksandras Godelis, IVa

Linas Švažas, IVa

Danilas Anglickis, IVe

Gedmantas Šilinskas, IVe

Linas Nicys, IVe

Edgaras Kulikauskas, IVe

1-4 laureatai laureatai Laimonas Terasius
Gimnazijos merginų ansamblis Incanto

Gabija Okeana Griciūtė, Ib

Austėja Šakinskaitė, If

Jorūnė Dimaitė, IIIe

Austėja Sadauskaitė, IIIc

Viltė Radzytė, IVa

Austėja Šarkelytė, IVa

1-4 laureatės laureatės Natalija Dapšienė
17. Meninio skaitymo konkursas Dominyka Gurinaitė 2b III vieta Rosita Giniotienė
18. Tarptautinis matematikos konkursas „Pangėja“ Austėja Milevičiūtė 2b pateko į II konkurso etapą Sandra Vaišvilienė
19. Lietuvos mokinių matematikos olimpiada Žygimantas Pudžiuvis 1d I vieta Albina Jasinskaitė
Gintarė Jonaitytė 1e II vieta Albina Jasinskaitė
Augustė Čeporytė 1a III vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis Laima Perminė
Viktorija Norkutė 2a I vieta Stasys Dambrauskas
Edvinas Ivanovas  2b II vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis  Sandra Vaišvilienė
Lukas Buinickas 2b II vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis  Sandra Vaišvilienė
Austėja Milevičiūtė 2b III vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis  Sandra Vaišvilienė
Domantas Kerys 3c I vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis  Laima Perminė
Vilius Viskantas 3c III vieta Jaunųjų matematikų varžybų dalyvis  Laima Perminė
Simona Gerikaitė 4a I vieta Albina Jasinskaitė
Eglė Žulpaitė 4a II vieta Albina Jasinskaitė
20. Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada Rokas Slančiauskas 2b  I vieta III vieta, bronzos medalis, specialus apdovanojimas už meninį skaitymą.

Respublikinės kalbų (rusų k.) „Kengūros“ sidabrinis diplomas 

Laima Novakienė
Damir Samarin 2b II vieta Laima Novakienė
21. Lietuvos mokinių biologijos olimpiada Žygimantas Pudžiuvis 1d II vieta Lina Vičiulienė
Lukas Janušas 1e II vieta Lina Vičiulienė
Ugnė Strazdauskaitė 2b II vieta Lina Vičiulienė
Edvinas Ivanovas 2b III vieta Lina Vičiulienė
Regina Mary Sophie Grieve 2a III vieta Lina Vičiulienė
Nedas Šarmanauskas 3e I vieta Lina Vičiulienė
Vaiva Margelytė 3e I vieta Lina Vičiulienė
Jorūnė Dimaitė 3e II vieta Lina Vičiulienė
Elada Pilipavičiūtė 3c III vieta Lina Vičiulienė
Eglė Žulpaitė 4a I vieta Lina Vičiulienė
Rugilė Šimkutė 4a III vieta Lina Vičiulienė
22. ISM FLOW ekonomikos ir finansinio raštingumo konkursas Elžbieta Lideikytė 1e Pakviesta į finalinį etapą Rima Meldaikienė
Lukas Janušas 1e Pakviestas į finalinį etapą I vieta Rima Meldaikienė
Joris Šarpnickas 1e Pakviestas į finalinį etapą Rima Meldaikienė
Ernestas Skališius 1d Pakviestas į finalinį etapą Rima Meldaikienė
23. Lietuvos mokinių dailės olimpiada Erika Kaminaitė 1d III vieta Asta Milėškienė
Samanta Misevičiūtė 2e III vieta Asta Milėškienė
Ugnė Žiaugaitė 2f II vieta Asta Milėškienė
Monika Andraitytė 3c I vieta Asta Milėškienė
Viltė Kuršinskytė 3c III vieta Asta Milėškienė
Dominyka Petravičiūtė 4b II vieta Raimondas Milėška
Rugilė Kriaučiūnaitė 4a III vieta Asta Milėškienė
 Julita Grubliauskaitė 2f I vieta ir Dailės akademijos nominacija Asta Milėškienė
24. Lietuvos mokinių istorijos olimpiada  Aistė Eičinaitė 1e I vieta Silva Paulauskienė
Lukas Janušas 1e III vieta Silva Paulauskienė
Rokas Slančiauskas 2b I vieta Silva Paulauskienė
Konstancija Kėvišaitė 2a II vieta Irena Tiškienė
Lėja Kinčinaitė 3a III vieta Silva Paulauskienė
Rugilė Kriaučiūnaitė 4a III vieta Silva Paulauskienė
Eimantas Končius 4c III vieta Irena Tiškienė
Viltė Radzytė 4a III vieta Silva Paulauskienė
25. Teisinių žinių konkursas „Temidė“ Vakarė Degimaitė 1d I vieta Irena Tiškienė
Ernestas Skališius  1d I vieta Irena Tiškienė
Darius Balsys  1d I vieta Irena Tiškienė
Dominykas Norvaišas  1d I vieta Irena Tiškienė
Beatričė Ruikaitė  1d I vieta Irena Tiškienė
26. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ Žygimantas Pudžiuvis 1d I vieta Dainius Stasys
Joris Šarpnickas 1b II vieta Dainius Stasys
Aldas Kumponas 1c III vieta Birutė Gudauskienė
Dovydas Čiuta 2b I vieta Dainius Stasys
Lukas Buinickas 2b II vieta Dainius Stasys
Matas Šidlauskas 3c I vieta Dainius Stasys
Žygimantas Nagys 3e III vieta Dainius Stasys
Agnė Petreikytė 4a III vieta Dainius Stasys
27. Lietuvos mokinių Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada Skaistė Želvytė

Kristupas Svirskas

3d

3e

I vieta

II vieta

III vieta, bronzos medalis

Dalyvis

Ona Kelpšienė
28. Lietuvos mokinių geografijos olimpiada Žygimantas Pudžiuvis 1d I vieta Dainius Stasys
Aldas Kumponas 1c III vieta Birutė Gudauskienė
Lukas Buinickas 2b I vieta Dainius Stasys
Dovydas Čiuta 2b III vieta Dainius Stasys
Matas Šidlauskas 3c I vieta Dainius Stasys
Žygimantas Nagys 3e III vieta Dainius Stasys
Agnė Petreikytė 4a I vieta Dainius Stasys
29. Technologijų olimpiada „Kūrybos virusas – 2022“ Akvilė Danilevičiūtė 3a I vieta  II vieta, sidabro medalis Asta Milėškienė
Tadas Dabulskis 2c I vieta Nominacija už funkcionalumo ir estetikos dermę Raimondas Milėška
Nojus Markauskas 3d I vieta Raimondas Milėška
Emilija Cibulskaitė 2f III vieta Sigrida Norvaišienė
Justė Vitkutė  3b III vieta Sigrida Norvaišienė
30. Respublikinė matematikos olimpiada KINGS Vilius Viskantas 3c Kvalifikacinio turo laimėtojas.

Pateko į olimpiados finalą

Laima Perminė
Domantas Kerys 3c Kvalifikacinio turo laimėtojas.

Pateko į olimpiados finalą

Laima Perminė
Pijus Gagilas 3c Kvalifikacinio turo laimėtojas.

Pateko į olimpiados finalą

Laima Perminė
Augustė Čeporytė 1a Kvalifikacinio turo laimėtojas.

Pateko į olimpiados finalą

Laima Perminė
Auksė Čeporytė 1a Kvalifikacinio turo laimėtojas.

Pateko į olimpiados finalą

Laima Perminė
31. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos rašinių konkursas ,,Mes esame NATO“ Eva Kesminaitė 3c Garbės raštas Rita Meškienė
Ugnius Pocevičius 3c Garbės raštas Rita Meškienė
32. Ekonomikos ir verslo olimpiada Joris Šarpnickas 1b II vieta Rima Meldaikienė
Liutaura Statkutė 4b III vieta Rima Meldaikienė
33. Nacionalinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas Žygimantas Pudžiuvis 1d V vieta Vilma Riaukienė
34. Vokietijos ambasados Vilniuje organizuotas konkursas “Deutschland erleben” Gabija Okeana Griciūtė 1b Laimėjo 4 savaičių trukmės prestižinius vokiečių kalbos ir kultūros kursus Vokietijoje Loreta Končiuvienė
35. Akademiko J. Janickio chemijos konkursas 

Žygimantas Pudžiuvis,

 Lukas Janušas,

 Gustas Žiauga 

1d

1e

1c

II etapo dalyviai 

Audronė Čekytė
36.

Regioninė JB eXpo 2022 mokomųjų bendrovių mugė 

Lukas Janušas

Elžbieta Lideikytė,

Saulė Žutautaitė,

Rugilė Buivydaitė,

Ada Deksnytė 

1e

I vieta regione

Vyksta į respublikinę eXpo 

Rima Meldaikienė 
37. Europos internetinė olimpiada „Nalanda Edvinas Ivanovas,
Austėja Milevičiūtė,
Rokas Slančiauskas,Lukas Buinickas,
Ignas Čiuta,
Dovydas Čiuta
2b Matematikos III laipsnio diplomai
Sandra Vaišvilienė
38. Tarptautinis anglų kalbos konkursas “Best English” Edvinas Ivanovas 2b Antras geriausias rezultatas Loreta  Giniotienė
Agne Petreikytė 4a Surinko virš 100 balų Loreta  Giniotienė
Ugne Rimkute 4a Surinko virš 100 balų Loreta  Giniotienė
 Aida Drazdauskaitė 2a Pirmas geriausias rezultatas mokykloje Daiva Goštautienė
Danas Bliumas
2a Surinko virš 100 balų Daiva Goštautienė
Vytautė Kairytė 2a   Surinko virš 100 balų Daiva Goštautienė
Monika Andraitytė  3c 
Surinko virš 100 balų Daiva Goštautienė
Deividas Jokubauskis 3e Surinko virš 100 balų Daiva Goštautienė
Skaistė Želvytė 3d Surinko virš 100 balų Jolanta Žutienė
Beatričė Ruikaitė 1d Surinko virš 100 balų Renata Šaltkauskienė
Aleksandr Ganzijev 1a Surinko virš 100 balų Vaida Petkevičienė
Evelina jakubauskaitė 2e Surinko virš 100 balų Rita Meškienė
39. Respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas Vytautė Kairytė 2a Dalyvė Daiva Goštautienė
40. Respublikinis-nacionalinis meno konkursas, skirtas Pasaulinei kvantinei dienai  Karina Tarutytė 2f III vieta Vilma Riaukienė
41. Respublikinis protų mūšis K11 Rokas Slančiauskas,

Damir Samarin,

Dovydas Čiuta,

Lukas Buinickas,

Edvinas Ivanovas

2b  III vieta Silva Paulauskienė
42. Matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“  Renata Montvydaitė 4c Garbės raštas
Laima Perminė
Patricija Grubliauskaitė 1f   Garbės raštas Audronė Matutienė
Karolina Grišiūtė 3d Garbės raštas  Audronė Matutienė
Faustas Vainutis 2b   Garbės raštas Sandra Vaišvilienė
43. Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada  Elada Pilipavičiūtė  3c I vieta  Dalyvė Virginija Aurylaitė 
44. Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“ 

 

Titas Daubaris 4e 2 vieta  Asta Milėškienė
Rugilė Kriaučiūnaitė 4a Nominacija už konkurso temos interpretaciją  Asta Milėškienė
45. Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas Lukas Janušas 1e II vieta Dainius Stasys
Rokas Slančiauskas  2b I vieta Dainius Stasys
46. Lietuvos geomokslų olimpiada Rokas Slančiauskas  2b I etapo laimėtojas Dainius Stasys
47. Demokratijos žinių konkursas Rokas Slančiauskas  2b Apdovanotas LR Seimo atminimo dovanomis Silva Paulauskienė
Lukas Janušas 1e Apdovanotas LR Seimo atminimo dovanomis Silva Paulauskienė