JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ (baigė 1983 m.)

Dainų kūrėja ir atlikėja, muzikantė ir pedagogė. Lankė Mažeikių muzikos mokyklą, kurioje baigė fortepijono klasę, be to, du metus mokėsi groti fleita. Savo malonumui ji dar mokėsi groti bosine ir akustine gitaromis, mušamaisiais. 1980 ir 1982 m. „Dainų dainelės“ konkursuose tapo diplomante. Lankė estradinės muzikos ansamblį, kuriam vadovavo tuometinis muzikos mokytojas Antanas Dargis (grupės „Sekmadienis“ įkūrėjas ir vadovas). Išmoko groti bosine gitara, mušamaisiais instrumentais, kartu su kitais muzikantais grojo šokių vakarėliuose.

1987 m. baigė Valstybinės Konservatorijos Klaipėdos fakultetuose estradinės muzikos katedroje džiazo vokalo specialybę. Tais pačiais metais kartu su grupe „Sekmadienis” debiutavo festivalyje „Baltijos jaunystė“, kuriame pelnė du įvertinimus – kaip jauniausia atlikėja ir žiūrovų simpatijų prizą. 1988 m. J. Miliauskaitė atstovavo Lietuvą tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Jurmala 88“. Vėliau su grupe „Sekmadienis“ dažnai koncertuodavo masiniuose koncertuose „Rudens paradas“, „Debiutai“ ir kt. Dalyvaudavo įvairiose LTV ir Lietuvos radijo laidose.

Nuo 1994 m. moko dainavimo vaikus Kauno A. Kačanausko MM estradinio dainavimo skyriuje ir vadovauja Lietuvoje gerai žinomai vaikų grupei „Linksmasis Do“. 2000 m. balandžio 28 d. įkūrė dar vieną vaikų šou grupę „Saulės vaikai”, kurios solistės skina laurus tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose visame pasaulyje. Pačius mažiausius dainorėlius subūrė į mažučiukų dainininkų grupę „Caca“.