Archyvas

2019-2020 m.

94-osios abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė

Mokiniai, 2020 m. pelnę šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų.

Lietuvių kalba ir literatūra
Patricija Butaitė
Biologija Rugilė Mačiulaitytė, Laurynas Šarkinas
Anglų kalba Lukas Remeika, Rytis Gabalis, Viktorija Anglickytė, Rugilė Gečaitė, Marius Kibeika, Simas Kontrimas, Rugilė Mačiulaitytė, Valdas Ginkus, Ieva Poškevičiūtė, Lukrecija Ramanauskaitė, Evelina Simutytė, Ieva Songailaitė, Vytas Stropus, Laurynas Šarkinas, Gustas Štaševskis, Georgij Tuguši, Aivaras Vaitkus, Justinas Viskantas
Matematika Laurynas Šarkinas
Rusų kalba
Jekaterina Frenkel, Aleksandra Perevezenceva, Georgij Tuguši, Darija Viaznikova
Informacinės technologijos Justinas Viskantas, Gustas Štaševskis
Geografija Simas Kontrimas

Abiturientų paskutinio skambučio šventė 2020-05-20

Abiturientų šimtadienio šventė „Dieviškoji komedija“ 2020-01-31

„Vienos valso pokylis“ gimnazijoje 2019-12-20

Baltas bendruomeniškumo vakaras 2019-12-17

Gimnazijos šimtmečio renginys 2019-11-09

Gimnazijos šimtmečio koncerto įrašas

Ugdymo karjerai projektas „100 priežasčių tapti mokytoju“

Projektas „Mokslo ir žinių diena“

 

2018-2019 m.
93-osios abiturientų laidos atestatų įteikimo šventė

Mokiniai, 2019 m. pelnę šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų.

Biologija Viktorija Vičiulytė
Anglų kalba Ema Dapšauskaitė, Ignas Dapšys, Vaidotas Jablonskis, Austėja Mažeikaitė, Deimantė Pociūtė, Agnė Stankutė, Gerda Šalengaitė, Gabija Zevertaitė
Matematika Marius Balodis, Modesta Mišeikytė, Laura Rimgailaitė
Vokiečių kalba
Gabrielė Lukauskaitė
Informacinės technologijos Jolanta Peisokaitė, Aurimas Vaseris

LUX GYMNASII 2019

93-osios abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė.

93-osios Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientų laidos Šimtadienio šventė. JUMANJI.

Projektas „Šv. Kalėdų belaukiant“. VIENOS POKYLIS

Gimnazijos padėkos vakaras

Projektas „Mokslo ir žinių diena“

2017-2018 m.

92 laidos abiturientų brandos atestatų įteikimas

Mokiniai, 2018 m. pelnę šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų.

Istorija Kajus Šarpnickas
Anglų kalba Vaiva Jonaitytė, Gerinta Laniauskaitė, Justas Adomas Lukoševičius, Neda Mikalauskaitė, Kajus Šarpnickas, Marta Šlaustaitė, Fausta Šukytė, Denis Tarasonis, Mintautas Žilinskas
Rusų kalba Vitalijus Bergaudas, Vadim Simonenko
Matematika Vytas Kereišis
Vokiečių kalba
Nadežda Šimkutė
Informacinės technologijos Justas Glodenis, Denis Tarasonis, Mintautas Žilinskas
Geografija Kajus Šarpnickas

Gimnazijos garbė

Projektas „Paskutinio skambučio šventė“

92-os laidos abiturientų šimtadienis

Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokyklinių olimpiadų nugalėtojų pagerbimas

Projektas Tarptautinė mokytojų diena. Skrydis „Mažeikiai – Australija“

Tyrėjų naktis

Rugsėjo 1-oji Mokslo ir žinių diena

 

2016-2017 m.

Mokiniai, 2017 m. pelnę šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų.

Lietuvių kalba ir literatūra Gabrielius Buzas
Anglų kalba Gabrielius Buzas, Virmantas Čekys, Justinas Gricius, Evelina Grušaitė, Aušra Januškevičiūtė, Mantas Kučinskis, Lukas Svirka, Gytis Vaicekavičius,
Rusų kalba Vera Jakovleva
Matematika Lukas Adomaitis, Gabrielius Buzas,Virmantas Čekys, Vera Jakovleva,  Aušra Januškevičiūtė, Kamilė Svirskaitė, Giedrė Žulpaitė
Biologija Gabrielius Buzas
Chemija Gabrielius Buzas, Giedrė Žulpaitė
Informacinės technologijos Virmantas Čekys
Istorija Evelina Grušaitė

 

Atestatų įteikimo šventė

Projektas „Abiturientų paskutinio skambučio šventė“

Renginys „Gimnazijos garbė“

Projektas „Abiturientų šimtadienis“

Projektas „Tarptautinė mokytojų diena“

Projektas „Pirmokų priimtuvės“

 

2015-2016 m.
Mokiniai, 2016 m. pelnę šimtukus iš valstybinių brandos egzaminų.

Lietuvių kalba ir literatūra

4a kl. Gerda Jankevičiūtė – mokytoja Laima Skabickienė.

4c kl. Milda Pakamanytė – mokytoja Ona Kelpšienė.

4c kl. Rusnė Pėčelytė – mokytoja Ona Kelpšienė.

4a kl. Giedrė Pranauskytė – mokytoja Laima Skabickienė.

4a kl. Aušrinė Smilgytė – mokytoja Laima Skabickienė.

Anglų kalba

4a kl. Mikas Balčiūnas Balčiauskas – mokytoja Loreta Giniotienė.

4b kl. Gytis Baranovas – mokytoja Loreta Giniotienė.

4c kl. Rusnė Pėčelytė – mokytoja Loreta Giniotienė.

4a kl. Liudas Usoris – mokytoja Daiva Goštautienė.

Rusų kalba

4d kl. Romas Mikaliūnas.

4d kl. Veronika Tarasova.

Informacinės technologijos

4a kl. Mikas Balčiūnas Balčiauskas – mokytoja Sigutė Mackevičienė.

4a kl. Lukas Kačerauskas – mokytoja Sigutė Mackevičienė.

4a kl. Elonas Meškis – mokytoja Sigutė Mackevičienė.

4c kl. Justė Žilinskaitė – mokytoja Sigutė Mackevičienė.