GIMNAZIJOS VAIKINŲ VOKALINIS ANSAMBLIS „BROS” PAKVIETĖ Į JUBILIEJINĮ 15-OS METŲ SUKAKTIES KONCERTĄ

Gimnazijos vaikinų vokalinis ansamblis „Bros” – daugkartinis „Dainų dainelės“ laureatas. Visi dainavimo konkursai yra svarbūs ir kiekvienas pasiekimas yra vertingas, tačiau pasirengimas Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursui „Dainų dainelė“ užima labai svarbią ansamblio koncertinės veiklos dalį. „Bros“ vaikinai jau septynis kartus rungėsi respublikiniuose TV konkurso etapuose ir penkis kartus – 2012 m., 2016 m., 2018 m., 2020 m. ir 2024 m. – tapo „Dainų dainelės“ laureatais.
Kaip vieni ryškiausių „Dainų dainelės“ laureatų, ansamblis du kartus buvo pakviestas dalyvauti koncerte „Dainuojame Tėvynei ir Laisvei“. 2018 m. „Bros“ buvo ir Lietuvos šimtmečio dainų šventės dalyvis – kartu su džiazo orkestru koncertavo Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje surengtame geriausių šalies vokalinių ansamblių koncerte „Dėl žalio ąžuolyno“, kur atliko du solinius pasirodymus su džiazo orkestru. 2018-ieji ansambliui buvo itin sėkmingi metai: Kauno technologijų universiteto iniciatyva organizuojamuose Lietuvos mokyklų apdovanojimuose „Bros“ skirta „Metų būrelio“ nominacija.
2017–2018 m. m. koncertinį sezoną ansamblis labai daug repetavo, aktyviai dalyvavo konkursuose, koncertavo, tobulinosi džiazo dainavimo pedagogės Raimondos Vaičiūtės meistriškumo kursuose. Kaip labai vertingą sceninę patirtį ir pamokas mažeikiškiai vertina galimybę dainuoti kartu su profesionalais atlikėjais. Porą kartų kolektyvas buvo pakviestas į Vilnių dalyvauti Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuojamame tradiciniame Mokslo metų pradžios bei Laisvės dienos koncerte „Beauštanti aušrelė“ Simono Daukanto aikštėje prie LR Prezidentūros kartu su operos solistu Liudu Mikalausku, akompanuojant valstybiniam pučiamųjų orkestrui „Trimitas“.
2017 m. padidėjus dainininkų skaičiui, teko kolektyvą padalinti į du ansamblius – taip gimnazijoje atsirado „Bros“ ir „Junior Bros“. Ansamblio „Bros“ vaikinus jų vertintojai bei gerbėjai įvardija kaip žavingus, elegantiškus, visada besišypsančius ir kartu spinduliuojančius vyriškumą.
Ansamblio pradžia – 2010 m. Tada jis vadinosi „Brazers“. 2012 m. ansamblis tapo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2012“ laureatu. Pirmieji šio konkurso laureatai buvo Marius Milis, Domantas Stočkus, Simonas Berenis ir Julius Bertulis. 2024 m. laureatai: Domas Vasiliauskis, Elijas Bodendorf, Lukas Janušas, Faustas Uikys, Damir Samarin, Faustas Vainutis, Tadas Dabulskis. Ansambliui vadovauja Laimonas Terasius, direktorės pavaduotojas ugdymui.