Sveikiname šalies mokinių plakatų konkurso rajoninio etapo prizininkes

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra, šiais metais organizuoja šalies mokinių plakatų konkursą „AŠ UŽ ŠVARŲ VANDENĮ!“.
Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, skatinti tvaresnį požiūrį į vandens naudojimą bei suteikti jiems galimybę išreikšti savo požiūrį į vandens saugą ir taršos prevenciją, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus.
UAB „Mažeikių vandenys“ organizavo respublikinio konkurso „AŠ UŽ ŠVARŲ VANDENĮ!“ rajoninį etapą, kuriam buvo pateikti mūsų gimnazijos mokinių Lukos Kačinskaitės I a kl., Nojos Sakalauskaitės I a kl., Tomos Čekytės I c kl., Ritos Radzytės II e kl. sukurti plakatai. Mokytoja Asta Milėškienė.
Šiandien gimnazijoje apsilankė UAB „Mažeikių vandenys“ atstovės, Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Kristina Šimkuvienė ir pirkimų specialistė Agnė Končiutė, atnešusios džiugią žinią. Rajoninio turo prizininkėmis tapo: Noja Sakalauskaitė I a kl. – I vieta ir Rita Radzytė II e kl. – II vieta. Šių mokinių darbai išsiųsti į respublikinį etapą.
Rajoniniame etape dalyvavusios mokinės apdovanotos UAB „Mažeikių vandenys“ diplomais ir vertingomis dovanomis. Dėkojame gimnazistėms ir jų mokytojai.