MEPA tiltas Lietuva – Rumunija – Čekija – Portugalija

Gimnazijos jaunųjų ambasadorių iniciatyva kovo 14 dieną vyko jau tradiciniu tampantis nuotolinis renginys „MEPA tiltas“ su kitų Europos Sąjungos šalių mokyklų jaunaisiais ambasadoriais. Praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijos jaunieji ambasadoriai bendradarbiavo su Rumunijos Pascani mokykla. Šiais mokslo metais užmezgė ryšius su jaunaisiais ambasadoriais iš Slavičin mokyklos Čekijoje ir Madeiros mokyklos Portugalijoje. Renginys prasidėjo nuo jaunesniųjų ambasadorių ir jų mokytojų susipažinimo. Visų keturių valstybių jaunieji ambasadoriai pristatė savo mokyklas. Vienas iš renginio tikslų buvo pasidalinti savo patirtimi. Buvo įdomu išgirsti kokius renginius įgyvendinant MEPA veiklas vykdo rumunai, čekai ir portugalai. Savo patirtimi pasidalino ir mūsų gimnazijos gimnazistės U. Adomavičiūtė, G. Jonaitytė, A. Jonaitytė, A. Šimkutė. Renginio metu aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės, pasidalinta idėjomis, kaip išradingiau paminėti Europos dieną ir bendradarbiavimo galimybės Erasmus projektuose. MEPA tilto moto buvo Amy Poehler žodžiai „Find a group of people who challenge and inspire you, spend a lot of time with them, and it will change your life”. Mes tuo tikime!
Silva Paulauskienė, istorijos mokytoja