Verslo idėjų mugė – 2021

Lapkričio 17 dieną mūsų gimnazijoje vyko Verslo idėjų mugė. Sumanytas verslo idėjas pristatė trisdešimt šešios 1-4 klasių gimnazistų komandos. Pradėdama renginį ir sveikindama susirinkusius, gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė pasidžiaugė, kad projekte ,,Praktinio verslumo ugdymo programos LT mokyklose (9-12 kl.)“ mūsų gimnazija dalyvauja kaip mokykla ekspertė, šioje veikloje jau įgijusi patirties.
Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė renginyje dalyvaujančioms komandoms negailėjo gražių palinkėjimų ir tikino, kad jos jau yra nugalėtojos.
Mokyklinio verslo idėjų mugė MMRG sulaukė svečių ir iš Vilniaus. Mūsų renginiu džiaugėsi ir dosniai patarimus dalino Lietuvos Junior Achievement administracijos ir programų direktorė Jūratė Raudoniūtė.
Smagu, kad gimnazistai ir rajone veikiančių įmonių atstovai turėjo apie ką padiskutuoti.
Mugė baigėsi, o dalyvavusių svečių dėmesys, patarimai įpareigoja gimnazistus tobulinti savo idėjas ir tikėti savo pradėto mokyklinio verslo sėkme. Tad už padrąsinimą, pastabas ir parodytą kelią į verslo pasaulį nuoširdžiai dėkojame Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančiajai direktorei Sandrai Jarockytei-Aleksejevienei ir MVA įmonėms narėms:
UAB Unilever Lietuva ledų gamybos įmonei ir direktorei Renatai Kiršytei, UAB „Vigesta“ direktoriui Dariui Matiukui ir marketingo skyriaus vadovei Mildai Zubavičienei, UAB „Hotrema“ kolektyvui ir Viliui Mažučiui, UAB „Ligita“ Mažeikių skyriaus vadovei Brigitai Knitienei, AB Šiaulių bankui ir Romualdui Lubiui.
Esame dėkingi verslininkams ir įmonių savininkams: Dovilei Karvauskienei MB „Mėja“ Kavos terasa, Mariui Banaičiui MB „DI MARIO“; nuolatiniams mūsų draugams ir įvairių finansinių projektų sumanytojams bei vykdytojams SEB bankui ir Mažeikių, Plungės skyrių vadovei Danutei Meškienei.
Nuoširdžiai dėkojame Mažeikių švietimo skyriaus vyr. specialistei Violenitai Juškevičiūtei, kolegoms iš Kalnėnų, Ventos progimnazijų, Židikų M. Pečkauskaitės gimnazijos bei Sodų pagrindinės mokyklos; fotografams ir žiniasklaidos atstovams, įamžinusiems renginio akimirkas, taip pat savanoriams gimnazistams. Smagu , kad gimnazijos mokytojai, kiti darbuotojai nuoširdžiai padėjo organizuojant Verslo idėjų mugę.
Norėčiau palinkėti sėkmės mieliems gimnazistams, kurie gruodžio 11 dieną dalyvaus Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO organizuojamoje jaunųjų bendrovių mugėje „ eXpo 2021“ ir atstovaus MMRG ir Mažeikių miestui.

Rima Meldaikienė, ekonomikos ir verslumo mokytoja