Skaudi netektis


Kai žmogus numiršta, kartu su juo numiršta jo pirmasis sniegas,
ir pirmas bučinys, ir pirmas mūšis…
Pasiima jis visa su savimi.
Toks dėsnis šio negailestingojo žaidimo:
Ne žmonės miršta, miršta jų pasauliai…

Vakar pasitikėjimas šiuo pasauliu susvyravo: atrodo labai neteisinga, kad Simona, buvusi mūsų gimnazijos mokinė, mylima anglų kalbos mokytoja, turėjo išeiti Amžinybėn.
Simona Pundziūtė – Šeirienė gimė 1979 – ųjų metų kovo 22 d. Mažeikiuose. 1997 m. baigusi Mažeikių Merkelio Račkausko gimnaziją, ji iš pradžių pasirinko studijuoti tarptautinio verslo administravimą Kauno verslo kolegijoje, vėliau baigė administravimo studijas Kauno technologijų universitete. Magistro mokslai Vytauto Didžiojo universitete jau buvo skirti anglų filologijai. Baigusi studijas, Simona penkerius metus anglų kalbos mokytoja dirbo Kauno Santaros gimnazijoje, o nuo 2007 -ųjų metų rugsėjo sugrįžo į savo gimnaziją. Čia gražiai darbavosi iki paskutinės savo gyvenimo dienos: buvo mylima klasės kuratorė, darbšti anglų kalbos specialistė, besidominti ir aktyviai diegianti naująsias technologijas ugdymo procese. Mokytoja sukūrė autorinę programą „Užduočių siena“, kuria dosniai dalijosi su rajono, respublikos ir savo gimnazijos mokytojais.
Visų mūsų mylima kolegė Simona Šeirienė buvo ramios, švelnios sielos moteris, kuri gerbė ir vertino kiekvieną žmogų – jauną ar vyresnį. Ji niekada nepraeidavo pro šalį nepasilabinusi, nepaklaususi, kaip sekasi… Netekome tokios nuoširdžios šypsenos, kai Simona pralaimėjo kovą su klastinga liga…
Atrodo, kad pasaulis įskilo. Pirmiausia Jos sūneliams. Liko artimųjų gėla ir skausmas. Visi netekom Simonos.