Gimnazijos treniruokliai – ir bendruomenei, ir kaimynams

Įvairaus amžiaus mažeikiškiai vasarą intensyviai išbando lauko treniruoklius, pastatytus senamiestyje, – tokia galimybė atsirado įgyvendinus projektą „Lauko treniruoklių įrengimas Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje“, bendrai finansuotą valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Prie lauko treniruoklių įsigijimo bei įrengimo prisidėjo ir Mažeikių rajono savivaldybė. Bendra projekto vertė – per 27 tūkst. eurų.

Lauko treniruokliai, kaip numatyta projekte, turi pasitarnauti ne tik gimnazijos bendruomenei, kuri yra didžiausia rajone, bet ir jos socialiniams partneriams, aplinkinių kvartalų gyventojams.

Gimnazijos treniruoklių aikštynas jau patraukė mažeikiškius – bet kas gali čia užeiti ir pasportuoti, pabendrauti, pagerinti savo fizinę būklę, savijautą ir, žinoma, nuotaiką.

Gerų atsiliepimų apie suteiktą galimybę pasitreniruoti naujame aikštyne gimnazija sulaukė iš socialinių partnerių: bėgikų klubo „5 kalnai“, futbolo klubo “Atmosfera”, Sporto mokyklos, Mažeikių senjorų, vadovaujami Birutės Paulauskienės, taip pat – iš gimnazijos mokinių ir jų tėvelių.

Nuotraukos iš gimnazijos archyvo.