Šimtukų lietus

Tokio įspūdingo valstybinių brandos egzaminų šimtukų derliaus gimnazijoje iki šiol nėra buvę.

2020 – ieji metai gal įeis į gimnazijos istoriją ir kaip metai, kuriais abiturientų atestatus puoš net 29 šimtukai.

Aukščiausią 100 balų įvertinimą pelnė:
1 mokinys iš lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino,
18 iš anglų kalbos,
4 iš rusų kalbos,
1 iš geografijos,
1 iš matematikos,
2 iš informacinių technologijų,
2 iš biologijos valstybinių brandos egzaminų.

Po kelis šimtukus pelnė šeši abiturientai:
Laurynas Šarkinas – anglų kalba, biologija, matematika,
Simas Kontrimas – anglų kalba, geografija,
Rugilė Mačiulaitytė – anglų kalba, biologija,
Gustas Štaševskis – anglų kalba, informacinės technologijos,
Georgij Tuguši – anglų kalba, rusų kalba,
Justinas Viskantas – anglų kalba, informacinės technologijos.

 

Iš lietuvių kalbos ir literatūros VBE šimtuką pelnė Patricija Butaitė, jos mokytoja Laima Skabickienė.

Iš užsienio kalbos (anglų) VBE aukščiausius įvertinimus pelnė mokytojos Ritos Meškienės mokinys Lukas Remeika, mokytojos Neringos Savičienės mokinys Rytis Gabalis, 5 Daivos Goštautienės mokiniai Viktorija Anglickytė, Rugilė Gečaitė, Marius Kibeika, Simas Kontrimas, Rugilė Mačiulaitytė. Mokytoja Loreta Giniotienė džiaugiasi, kad net 11 jos mokinių anglų kalbos žinios ir gebėjimai buvo įvertinti aukščiausiu balu:  Valdo Ginkaus, Ievos Poškevičiūtės, Lukrecijos Ramanauskaitės, Evelinos Simutytės, Ievos Songailaitės, Vyto Stropaus, Lauryno Šarkino, Gusto Štaševskio, Georgij Tuguši, Aivaro Vaitkaus, Justino Viskanto.

Džiaugiamės 4 šimtukais iš užsienio kalbos (rusų) VBE, kuriuos pelnė Jekaterina Frenkel, Aleksandra Perevezenceva, Georgij Tuguši ir Darija Viaznikova. Rusų kalbos abiturientus mokė Laima Novakienė.

 

Antri metai iš eilės ir mokytoja Lina Vičiulienė džiaugiasi išugdžiusi šimtukininkus. Pelnytai Rugilės Mačiulaitytės ir Lauryno Šarkino, turėjusių šiemet kartu su dar keturiais gimnazijos mokiniais atstovauti Mažeikiams respublikinėje biologijos olimpiadoje, biologijos valstybinio brandos egzamino įvertinimas – šimtas balų.

 

Niekas neabejojome, jog Simo Kontrimo geografijos žinios irgi bus įvertintos šimtu balų. Simo mokytojas – Dainius Stasys.

Justinas Viskantas jau iškart po informacinių technologijų egzamino buvo įsitikinęs, kad jo darbas bus įvertintas šimtuku. Tokį pat informacinių technologijų egzamino įvertinimą pelnė ir jo klasės draugas Gustas Štaševskis. Mokinius egzaminui ruošė Sigutė Mackevičienė.

Labai džiaugiamės, kad vienas iš respublikoje geriausiai matematiką mokančių mokinių – Laurynas Šarkinas. Jį į šimtuką vedė mokytoja Albina Jasinskaitė.