Gimnazija tapo Lietuvos „STEAM“ tinklo mokykla

Mus pasiekė nuostabi žinia: Nacionalinė švietimo agentūra įvertino mūsų gimnazijos bendruomenės kryptingą veiklą ir paskelbė, kad Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija nuo 2020 m. sausio įgijo teisę būti Lietuvos „STEAM“ tinklo mokykla. Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo įvertinimu.

Nacionalinė švietimo agentūra akcentuoja, kad „STEAM mokykla – bendrojo ugdymo mokykla, įgyvendinanti platesnę ar gilesnę „STEAM“ dalykų (t. y. gamtos mokslų, technologijų, informacinių technologijų, inžinerijos, menų / dizaino, matematikos) programą, bendradarbiaujanti su verslu ar kitais būdais skatinanti mokinius pasirinkti su šiais dalykais susijusias profesijas, mokykla, kurios mokytojai nuolat tobulina kompetencijas, o ugdymo procese naudoja IKT ir kitas technologijas, aktyvaus ugdymo metodus“.

Džiugu ir tai, kad pedagogų platformoje „Ugdymo sodai“ mūsų gimnazijos „STEAM“ veiklos priskirtos prie respublikos gerųjų pavyzdžių.