Viktorina Mažeikių rajono aštuntokams „Matematikos labirintai“

Gruodžio 2 dieną mūsų matematikos mokytojai į gimnaziją sukvietė penkių rajono mokyklų aštuntokus parungtyniauti matematikos viktorinoje.

Kas yra matematika? Kaip ji susijusi su mūsų gyvenimu? Tokiu klausimu pradėjome viktoriną ir pakvietėme rajono mokyklų aštuntokus paklaidžioti matematikos labirintuose. Mokinių komandos varžėsi, kuri greičiau ir tiksliau atsakys į klausimus, išspręs galvosūkius, kryžiažodžius, rebusus, atliks praktines užduotis. Aštuntokams reikėjo pereiti tris etapus: blic turnyrą, įveikti matematikos labirintus – užduočių reikėjo ieškoti įvairiose gimnazijos erdvėse, o norint papildomą prizą laimėti – dar įveikti muzikinę užduotį.
Visi viktorinos dalyviai pasirodė šauniai. O geriausiai „klaidžioti“ labirintais sekėsi Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komandai. Ji laimėjo pagrindinį prizą – kelialapį į Mažeikių Boulingą. Kaip sakoma, pamankštinę protus – pamankštino ir kūnus. Kitų viktorinos dalyvių laukė saldžios dovanos, MMRG laikraščio „Atošvaistė“ naujausias numeris, padėkos raštai. Papildomą prizą laimėjo Senamiesčio pagrindinės mokyklos ir „Ventos“ progimnazijos komandos.
Džiugu, kad visų mokyklų aštuntokai buvo aktyvūs ir smalsūs. Ačiū jų matematikos mokytojams, auginantiems būsimuosius matematikus ir suradusiems laiko palydėti mokinius į gimnazijoje organizuojamą viktoriną.

Laima Petrauskienė, matematikos mokytoja