Pasiekimai

2018-2019 m. m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkų sąrašas

 

Eil.
Nr.
Dalyko pavadinimas Moksleivio vardas, pavardė Klasė Užimta vieta Mokytojo vardas,
pavardė
rajoninis
turas
zoninis
turas
respublikinis
turas
1. Rajoninis užsienio kalbų konkursas, skirtas paminėti Europos kalbų dieną Aleksandras Gudelis 1a II vieta Ramutė Čiutienė

Laima Novakienė

Agnė Petreikytė 1a II vieta
Rusnė Vaitkevičiūtė 1a II vieta
Linas Švažas 1a II vieta
Eglė Žulpaitė 1a II vieta
Valerija Jautakytė 1e II vieta
2. Konstitucijos egzaminas Simas Kontrimas 3a I vieta  3 vieta Silva Paulauskienė
3. Šiaulių krašto merginų matematikos olimpiada Jolanta Peisokaitė 4e 2 vieta Albina Jasinskaitė
Modesta Mišeikytė 4f 2 vieta Asta Jonuškytė
Viltė Radavičiūtė 4e 3 vieta Albina Jasinskaitė
Evelina Simutytė 3b 2 vieta Albina Jasinskaitė
Anastasija Volkova 3a 3 vieta Sandra Vaišvilienė
Simona Gėrikaitė 1a 3 vieta Albina Jasinskaitė
4. Video konkursas „Mažeikių krašto kultūros paveldas“ Lauryna Kaminskaitė 4e 1 vieta Algirdas Vilkas
Silva Paulauskienė
Viltė Radavičiūtė 4e 1 vieta
5. Lietuvos mokinių matematikos olimpiada Dapšys Povilas 2d 1 vieta 3 vieta,

bronzos medalis

Albina Jasinskaitė
Navickas Mantas 2d 2 vieta Albina Jasinskaitė
Šarkinas Laurynas 3b 2 vieta Albina Jasinskaitė
Kontrimas Simas 3a 2 vieta Sandra Vaišvilienė
Viskantas Justinas 3b 3 vieta Albina Jasinskaitė
Balodis Marius 4f 1 vieta Asta Jonuškytė
Radavičiūtė Viltė 4e 2 vieta Albina Jasinskaitė
Peisokaitė Jolanta 4e 3 vieta Albina Jasinskaitė
Žulpaitė Eglė 1a 4 vieta Albina Jasinskaitė
Miliauskaitė Viltė 1a 5 vieta Albina Jasinskaitė
Gelčauskas Danielius 2d 5 vieta Romualda Vaitkutė
6. Lietuvos mokinių informatikos olimpiada Štaševskis Gustas  3b 2 vieta Sigutė Mackevičienė
Peisokaitė Jolanta 4e 4 vieta
Vaseris Aurimas 4e 4 vieta
7. Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Viltė Miliauskaitė 1a 2 vieta Vitalija Plonienė
Povilas Dapšys 2d 2 vieta
Monika Navickaitė 2d 3 vieta
Mantas Navickas 2d 3 vieta
8. Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Eglė Žulpaitė 1a 1 vieta Justina Gulbinienė
Viltė Miliauskaitė 1a 1 vieta Justina Gulbinienė
Povilas Dapšys 2d 1 vieta 2 vieta, sidabro medalis Audronė Čekytė
Simas Kontrimas 3a 1 vieta pagyrimo raštas Aistė Daubarienė
Laurynas Šarkinas 3b 2 vieta Aistė Daubarienė
Gvidas Pranauskas 4f 2 vieta Justina Gulbinienė
Simona Gerikaitė 1a 3 vieta Justina Gulbinienė
Auksė Vaitkutė 2d 3 vieta Audronė Čekytė
Monika Navickaitė 2d 3 vieta Audronė Čekytė
9. Lietuvos geomokslų olimpiada Simas Kontrimas 3a 1 vieta Dainius Stasys
10. ISM ir NMA Ekonomikos olimpiada Simas Kontrimas 3a 3 vieta Rima Meldaikienė
11. Ventos regioninis solistų ir ansamblių konkursas „Džiaugsmo sparnai“ Inkanto:

Goda Kaupytė,

Neda Parieštytė,

Emilija Mikutaitė,

Gabija Jarmoškaitė,

Gabrielė Lukauskaitė,

Renalda Petrauskaitė

 2-4  2 vieta Natalija Dapšienė
12. KTU gimnazijos tarptautinis pateikčių konkursas anglų kalba „Didžiuojuosi savo mokykla“ Emilija Dargenavičiūtė 2c 3 vieta Rita Meškienė
Edgaras Narkus 2d
Lukas Ungeitis 2d
13. Lietuvos mokinių biologijos olimpiada Žulpaitė  Eglė 1a 1 vieta Lina Vičiulienė
Dapšys Povilas 2d 1 vieta Lina Vičiulienė
Vaitkutė Auksė 2d 1 vieta Lina Vičiulienė
Dapšys Povilas 2d 1 vieta (11-12 klasių grupėje) 2 vieta (11 grupėje), sidabro medalis; Europos gamtos mokslų olimpiada Portugalijoje sidabro medalis Lina Vičiulienė
Kontrimas  Simas 3a 1 vieta 3 vieta, bronzos medalis Lina Vičiulienė
Navickaitė Monika 2d 2 vieta Lina Vičiulienė
Navickas Mantas 2d 2 vieta Lina Vičiulienė
Norvaišaitė Odesa 2a 2 vieta Algirdas Vilkas
Vičiulytė Viktorija 4e 2 vieta Lina Vičiulienė
Kaupytė Goda 3a 3 vieta Lina Vičiulienė
Mačiulaitytė Rugilė  3b 3 vieta Lina Vičiulienė
Jonuškis Deividas 3c 3 vieta Algirdas Vilkas
Bogadelščikovas Edvardas 4f 3 vieta Lina Vičiulienė
 14. V Tarptautinis šokių festivalis – konkursas

Merginų šokių kolektyvas „Allegro“:

Elanda Tiškutė,

Auksė Razutytė,

Greta Gabalytė,

Anastasija Volkova,

Goda Kaupytė,

Iveta Mikuževičiūtė,

Erika Aganinaitė,

Patricija Butaitė,

Goda Kirkilaitė,

Ieva Kvedaraitė

2-4 1 vieta, diplomas  Rasa Langė
15. Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybos Mantas Šiaulys 3e 3 vieta Algirdas Mika
Rokas Bertašius 3e 3 vieta
Lukas Buta 3e 3 vieta
16. ŠU Humanitarinių mokslų katedros organizuotas 5-asis respublikinis vertimų konkursas Rugilė Gečaitė 3b 1 vieta Loreta Končiuvienė
Rugilė Karvelytė 3a paskatinamoji vieta Daiva Goštautienė
17. Regioninė MMB mugė „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“ Ugnė Rimkutė, Austėja Kesminaitė, Dominyka Mondeikytė, Dilanas Jonaitis 1a padėka už inovacijas, tema „Ūsas“ Rima Meldaikienė
Viltė Strikauskaitė,

Justė Uščinaitė

 1a diplomas ir taurė už verslumą, tema „Po drugelio sparnu“
Elena Budrytė 2f padėka už meno puoselėjimą
18. Rajoninis moksleivių technologijų konkursas „XX Šimtmečio modernizmo atspindžiai“ Elena Budrytė 2f 1 vieta Asta Milėškienė
19. Petro Vileišio vardo nominacija Simas Kontrimas 3a apdovanotas P.  Vileišio skulptūriniu portretu bei vienkartine pinigine premija
20. Anglų kalbos olimpiada Laurynas Šarkinas    3b 1 vieta 8 vieta Loreta Giniotienė
Gustas Štaševskis 3b 1 vieta 6 vieta
Georgij Tuguši 3a 2 vieta
Rytis Gabalis 3f 3 vieta Neringa Savičienė
21. Jaunųjų filologų konkursas Gečaitė Rugilė 3b dalyvė Loreta Končiuvienė

Rosita Giniotienė

Zino  Emilija 3b Laima Novakienė

Rosita Giniotienė

Šalengaitė Gerda 4e  1 vieta,

aukso medalis

Daiva Goštautienė

Ona Kelpšienė

22. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada  Viltė Radavičiūtė 4e  2 vieta Onutė Kelpšienė
Austėja Kesminaitė ir 2c 3 vieta Onutė Kelpšienė
Agnė Meškauskaitė 2c 3 vieta Onutė Kelpšienė
23. Meninio skaitymo konkursas Ugnė Pušinskytė 3a 1 vieta Laima Skabickienė
Andrius Uldukis 4e 1 vieta Ona Kelpšienė
24. Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Gustas Štaševskis 3b  1 vieta Sigutė Mackevičienė
25. Technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“  Eglė Sutkutė 2f 2 vieta Sigrida Norvaišienė
 26. Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada Lukrecija Ramanauskaitė 3a 1 vieta Asta Milėškienė
27. Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada Georgij Tuguši 3a 1 vieta laureatas, padėkos raštas Ramutė Čiutienė Laima Novakienė
Aleksandra Perevezenceva 3a 2 vieta
Dina Samarina 3e 3 vieta
28. Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Gabrielė Niuniavaitė 1b 2 vieta Irena Tiškienė
Aleksandras Godelis 1a 2 vieta Silva Paulauskienė
Deimantė Mirončikaitė 2d 1 vieta Silva Paulauskienė
Faustas Liutkus 2c 3 vieta Irena Tiškienė
Valdas Ginkus  3e 2 vieta Irena Tiškienė
Anastasija Volkova 3a 2 vieta Silva Paulauskienė
Laura Pudžiuvytė 3a 3 vieta Silva Paulauskienė
Rugilė Šarpnickaitė 3b 3 vieta Silva Paulauskienė
Dovydas Munius 4e 1 vieta Irena Tiškienė
Kasparas Stonkus 4c 2 vieta Irena Tiškienė
Austėja Mažeikaitė 4f 2 vieta Silva Paulauskienė
Eglė Vaizgėlaitė 4e 3 vieta Irena Tiškienė
 29. Tarptautinis lotynų kalbos konkursas Laura Pudžiuvytė 3a sidabro diplomas Ona Kelpšienė
 30. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ Agnė Petreikytė 1a 2 vieta Dainius Stasys
Povilas Dapšys 2d 2 vieta Dainius Stasys
Simas Kontrimas 3a 1 vieta Dainius Stasys
Liucija Čiuldytė 4e 1 vieta Dainius Stasys
31. Lietuvos mokinių dailės olimpiada Urtė Gerulskytė 1a 1 vieta Asta Milėškienė
Ditė Petraitytė 2d 1 vieta Asta Milėškienė
Emilija Dargenavičiūtė 2c 3 vieta Asta Milėškienė
Jotautė Vasiliauskaitė 2c 2 vieta Asta Milėškienė
Lukrecija Ramanauskaitė 3a 1 vieta  1 vieta,

aukso medalis

Asta Milėškienė
Greta Žilinskaitė 3a 2 vieta 3 vieta,

bronzos medalis

Asta Milėškienė
Erika Erlickaitė 3a 3 vieta Asta Milėškienė
Ieva Aleksejevaitė 4e 2 vieta Asta Milėškienė
32. Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada Anastasija Volkova  3a padėkos raštas Rima Kesminienė
33. Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Povilas Dapšys 2d 3 vieta Albina Jasinskaitė
34. Anglų kalbos konkursas Deimantė Mirončikaitė 2d 1 vieta Renata Šaltkauskienė
35. Konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ Deimantė Mirončikaitė 2d padėkos raštas Silva Paulauskienė
36. Lietuvos mokinių atviruko ir plakato konkursas „Kovo 11-oji“ Greta Žilinskaitė 3a nominuotas už „Minties daugiaprasmiškumą“ Asta Milėškienė
37. Respublikinis šiuolaikinio šokio kolektyvų konkursas – „Griausmas 2019“ „Allegro“ 2-4 2 vieta Rasa Langė
38. Mažeikių moterų futbolo dienos turnyras Gabrielė Abromavičiūtė
Renata Motvydaitė,
Eglė Damulytė,
Aina Misiūtė,
Eva Garelytė,
Armanda Šemeklytė,
Aura Malakauskaitė,
Aistė Butnoriūtė,
Gabrielė Norvaišaitė,
Gabrielė Putraitė,
Ieva Kinčinaitė
1a

1b

1c

1c

2a

2b

2c

2e

2e

2e

2f

1 vieta  Algirdas Mika
39. Lietuvos mokinių geografijos olimpiada Agnė Petreikytė 1a  1 vieta dalyvė  Dainius Stasys
Deimantė Mirončikaitė 2d 1 vieta
Edgaras Narkus  2d 3 vieta
Simas Kontrimas 3a 1 vieta 1 vieta, aukso medalis;

Baltijos šalių geografijos olimpiada – aukso medalis

Liucija Čiuldytė 4e 1 vieta dalyvė
Neringa Žutautaitė 4e 2 vieta dalyvė
40. Lietuvos Respublikos rusų k. olimpiada Dilanas Jonaitis 1a 4 vieta, padėkos raštas Laima Novakienė,

Ramutė Čiutienė

Meda Kvasytė 1a 4 vieta, padėkos raštas
Rusnė Vaitkevičiūtė 1a 4  vieta, padėkos raštas
41. Žemaitijos regiono meninio skaitymo konkursas Andrius Uldukis 4e 3 vieta Ona Kelpšienė
42. Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Laisvės kontūrai“  Aura Malakauskaitė 2c finalistė su esė „Negimusio kūdikio laiškas“ Sigrida Norvaišienė
43. Mažeikių rajono moksleivių žaidynių tinklinio varžybos Anglickis Danilas,

Šilinskas Gedmantas,

Navickas Mantas,

Rancas Armandas,

Jonuškis Vilius,

Riapšis Gvidas,

Skiudulas Paulius,

Veitas Tomas,

Žurauskas Nojus

1-3 2 vieta Rasa Akučkaitė
44. Tarpmokyklinės krepšinio varžybos Linas Švažas,

Eimantas Meškis,

Lukas Petkevičius,

Vilhelmas Žubikas,

Karolis Kleinauskas,

Aurimas Lieliunga,

Pijus Steponavičius,

Tautvydas Tupikas,

Edvinas Skabeikis

1 klasės 1 vieta Romualdas Beišinas
45. Rajoninės  moksleivių žaidynių tinklinio varžybos Samanta Pronckutė,

Ema Alšauskaitė,

Erika Monstavičiūtė,

Urtė Vaidylaitė,

Emilija Dargenavičiūtė,

Aistė Butnoriūtė,

Deimantė Virkšaitė,

Ieva Kinčinaitė,

Marija Brazauskaitė

1-2 1 vieta Rasa Akučkaitė
46.

Lietuvos mokyklų merginų fustal finalinės žaidynės 2019“

 Gabrielė Abromavičiūtė,

Renata Motvydaitė,

Eglė Damulytė,

Aina Misiūtė,

Eva Garelytė,

Armanda Šemeklytė,

Aura Malakauskaitė,

Aistė Butnoriūtė,

Gabrielė Norvaišaitė,

Gabrielė Putraitė,

Ieva Kinčinaitė

1-2 kl. 2 vieta  Algirdas Mika
47. Lietuvos mokinių finansų olimpiada Simas Kontrimas 3a 2 vieta Rima Meldaikienė
48.

Moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Hrismantas Gonta 4d 1 vieta Raimondas Milėška

Asta Milėškienė

49. Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Laisvės kontūrai“ Aura Malakauskaitė 2d esė „Negimusio kūdikio laiškas“ pelnė dalyvių simpatijų prizą Sigrida Norvaišienė
50. Respublikinis mokslinių praktinių kūrybinių veiklų konkursas STEAM PAVASARIS Rugilė Šimkutė 1a 1 vieta Justina Gulbinienė
51. Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada Simas Kontrimas 3a 3 vieta Rima Meldaikienė
52. Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada (2018 rudens finalinis turas) Žaneta Meškytė 2e III laipsnio diplomas Laima Petrauskienė
53. Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada (2019 pavasario finalinis turas) Tadas Jutkus 3f II laipsnio diplomas  Laima Petrauskienė
54.

Teisinių žinių konkursas „Temidė”

Elona Jašmontaitė,

Agnė Meškauskaitė,

Faustas Liutkus,

Linas Petrauskas,

Matas Gedutis

2c 2 vieta Irena Tiškienė
55. Tarptautinis estradinio dainavimo konkursas „Linksmieji perliukai 2019“ Edgaras Kulikauskas,

Tadas Strakšys,

Valdas Ginkus

1-3 GRAND PRIX – Mėlynojo perlo nominacija Laimonas Terasius
56. Rajoninis Mažųjų talentų ŠOU 2019 Edgaras Kulikauskas,

Tadas Strakšys,

Valdas Ginkus,

Rokas Ambroza,

Martynas Vanagas,

Laurynas Skaivydas

1-4 Laureatai Laimonas Terasius
57. Respublikinis vertimų (iš rusų kalbos) konkursas „Tavo žvilgsnis“ Armandas Barminas

Karolina Lukošiūtė

2b diplomantai Laima Novakienė
Dovydas Jonaitis

Meda Kvasytė

1a diplomantai Laima Novakienė
Elena Budrytė 2f diplomantė Ramutė Čiutienė
Renata Montvydaitė 1b diplomantė Ramutė Čiutienė
58. Tarptautinis  konkusas „Kengūra“ (vokiečių kalbos) Gabrielė Eivaitė 2e Auksinės Kengūros diplomantė Loreta Končiuvienė
Karolina Šakytė 3b Auksinės Kengūros diplomantė Loreta Končiuvienė
59. Konkursas ,,Žalioji olimpiada“ Aplinkosaugos klubo ,,Žaliasis jaunimas“ atstovai 2-3 2 vieta Lina Vičiulienė
60. Europos egzaminas Deimantė Mirončikaitė 2d 2 vieta Silva Paulauskienė
61.