Rajoninės lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai

Džiaugiamės, sveikiname rajoninio etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus:

Eglę Žulpaitę (2 a kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Vaivą Margelytę (1 e kl.) – III v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Deimantę Mirončikaitę (3 d kl.) – II v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Laima Skabickienė;
Agnę Meškauskaitę (3 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė;
Aušrinę Degutytę (4 c kl.) – IV v., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Irniūtė.
Nuoširdžiai dėkojame Mokytojoms!

   

Erasmus+ projekto „Sugrįžimas prie bendražmogiškųjų vertybių Europos tautų literatūroje“ – mokinių ir mokytojų iš Ispanijos, Latvijos, Turkijos vizitas gimnazijoje bei svečiuose pas mūsų socialinius partnerius.

Džiaugiamės, sveikiname rajoninio turo matematikos olimpiados laimėtojus

I klasė
Bertulytė Brigita (1 e kl.) – I vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Jonuškytė
Kerys Domantas (1 f kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė L. Petrauskienė
Milaknytė Beatričė (1 d kl.) – IV vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Matutienė

III klasė
Dapšys Povilas (3 d kl.) – I vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Navickas Mantas (3 d kl.) – III vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Visockis Eligijus (3 b kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė A. Jonuškytė

IV klasė
Šarkinas Laurynas (4 b kl.) – II vieta, matematikos mokytoja ekspertė A. Jasinskaitė
Kontrimas Simas (4 a kl.) – III vieta, matematikos mokytoja metodininkė S. Vaišvilienė

Visi šie mokiniai kviečiami į respublikinį matematikos konkursą, o Povilas Dapšys – į respublikinę matematikos olimpiadą.

Nuoširdžiai dėkojame matematikos mokytojoms, o gimnazistams linkime kuo geriausios sėkmės respublikiniuose turuose.

Labai džiaugiamės ir sveikiname

rajoninio etapo jaunųjų filologų konkurso laimėtojus:
Godą Jurgutytę (4 b kl.) – poezijos sekcija, Justiną Viskantą, (4 b kl.) – poezijos sekcija, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Rosita Giniotienė;
Emiliją Zino (4 b kl.) – vertimas iš rusų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Rosita Giniotienė ir rusų kalbos mokytoja metodininkė Laima Novakienė;
Diną Samariną (3 e kl.) – vertimas iš rusų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Irniūtė ir rusų kalbos mokytoja metodininkė Laima Novakienė;
Kamilę Armalaitę (3 c kl.) – vertimas iš anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ona Kelpšienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Meškienė.
Nuoširdus ačiū gimnazistams ir jų Mokytojoms!

*******

Beatričę Balzerytę, 1e klasės mokinę, rajoninio turo epistolinio rašinio Parašykite žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename konkurse laimėjusią laureatės vardą.

Darbas išsiųstas į respublikinį konkursą. Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros Mokytojai Laimai Skabickienei.