Džiaugiamės, sveikiname gimnazijos merginų šokių kolektyvą „Allegro“

V Tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse 2018 laimėjusį I vietos diplomą:
Elanda Tiškutė (II c), Auksė Razutytė (II d), Greta Gabalytė (II d), Anastasija Volkova (III a), Goda Kaupytė (III a), Iveta Mikuževičiūtė (III b), Erika Aganinaitė (III c), Patricija Butaitė (III a), Goda Kirkilaitė (III d), Ieva Kvedaraitė (IV f).
Ačiū šokių mokytojai Rasai Langei

 

Sveikiname mokyklinio turo biologijos olimpiados laimėtojus

1 klasė

I vieta – Kesminaitė  Austėja, Žulpaitė  Eglė, 1 a

II vieta – Jonaitis  Dilanas, 1a; Nicys Linas, 1e; Petkevičius Lukas, 1b

III vieta – Kleinaitė Austėja, 1b; Šilinskas Lukas, 1b

2 klasė

I vieta – Dapšys Povilas, 2d

II vieta – Navickas Mantas, 2d

III vieta – Vaitkutė Auksė, 2d; Jonušas Airidas, 2d

3 klasė

I vieta – Kontrimas  Simas, 3a

II vieta – Šarkinas  Laurynas, 3b; Mačiulaitytė  Rugilė, 3b

III vieta – Udraitė  Jūratė, 3b; Jonuškis Deividas, 3c; Tupikas Robertas, 3c

4 klasė

I vieta – Vičiulytė Viktorija, 4e

II vieta – Radavičiūtė Viltė, 4e; Bogadelščikovas Edvardas, 4f; Pranauskas Gvidas, 4f

III vieta – Čiuldytė Liucija, 4e

Iš viso olimpiadoje dalyvavo 65 I – IV klasių mokiniai.

Dėkojame biologijos mokytojams Linai Vičiulienei ir Algirdui Vilkui
 

Sveikiname Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojas

I – II klasių

Austėja Kesminaitė, I a kl. – I vieta,

Agnė Meškauskaitė, II c kl. – II vieta

Eglė Žulpaitė, I a kl. – III vieta

Deimantė Jagučanskytė, II c kl. – IV vieta

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ona Kelpšienė

Andrėja Gečaitė, II d kl. – V vieta,

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Skabickienė

 

III – IV klasių

Viltė Radavičiūtė, IV e kl. – I vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ona Kelpšienė

Laura Pudžiuvytė, III a kl. – II vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Laima Skabickienė

Aušrinė Degutytė, III c kl. – III vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Irniūtė

Anglickytė Viktorija, III b kl. – IV vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Rosita Giniotienė

Urtė Dauginaitė, III a kl. – V vieta, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Laima Skabickienė

Gimnazistėms linkime sėkmės rajoninėje olimpiadoje.  Ačiū Mokytojoms už darbą!

Sveikiname!

Emiliją Dargenavičiūtę (IIc), Edgarą Narkų (IId) ir Luką Ungeitį (IId), dalyvavusius KTU gimnazijos organizuotame tarptautiniame pateikčių konkurse anglų kalba „Didžiuojuosi savo mokykla“ ir laimėjusius garbingą III vietą.
Ačiū anglų kalbos mokytojai Ritai Meškienei.

 

Sveikiname!

Gimnazijos merginų ansamblį INCANTO (vadovė Natalija Dapšienė), dalyvavusį Ventos muzikos mokykloje vykusiame regioniniame solistų ir ansamblių konkurse „Džiaugsmo sparnai“ ir laimėjusį garbingą II vietą.
Šaunuolės merginos: Goda Kaupytė (III a), Neda Parieštytė (III b), Emilija Mikutaitė (III f), Gabija Jarmoškaitė (II c), Gabrielė Lukauskaitė (IV a), Renalda Petrauskaitė (IV f) ir jų mokytoja Natalija!