Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

„Lietuva ir Latvija – kaimynai be sienų”

Toks projekto pavadinimas, kuriame dalyvauja Saldaus ir Merkelio Račkausko gimnazijos, priklausančios baltiškajai kultūrai. Projekto tikslas – susipažinti su kaimyninės šalies papročiais, tradicijomis, išmokti kalbos.

Lapkričio pabaigoje mūsų gimnazijoje įvyko pirmasis projekto dalyvių susitikimas. Į jį atvyko Mažeikių r. savivaldybės meras V.Džiugelis, Švietimo skyriaus vyr. specialistės J.Sutkienė ir D.Radzienė, AB „ORLEN Lietuva“ komunikacijos sk. darbuotojas R.Petrosianas. Asociacijos „Lietuvos ir Latvijos forumas“ atstovė K.Vaisvalavičienė pristatė projektą, latvių kalbos mokymuisi dovanojo knygų, žodynų. Smagu buvo klausytis, kaip Saldaus gimnazistai prisistatymo metu savo filmuką komentavo lietuviškai, o mūsų direktorė Asta Žukauskienė ir gimnazistės svečius pasveikino latviškai.

Vėliau salėje vyko bendra mokinių veikla. Jie susipažino su latvių ir lietuvių kalbų panašumais ir skirtumais, žaidė, šoko, dainavo. Mokytojai tarėsi, kokiose srityse ir kokia forma gimnazijos toliau vystys bendradarbiavimą.

Svečiai noriai dalyvavo ir Mažeikių muziejuje organizuotoje edukacinėje programoje. Čia jie mokėsi lieti žvakes, grūsti sėmenis, iš medžio tošies daryti angelus...

Projekto koordinatorius M.Januška džiaugėsi, kad pirmasis susitikimas pavyko: užsimezgė graži draugystė. Kitas susitikimas numatytas kovo mėnesį Saldaus gimnazijoje.

 

 
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
Lankytojų skaičius
Mes turime 85 svečius online