Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Sveikiname

Europos egzamino I turo laimėtoją – Aušrą Januškevičiūtę (4 a kl.). Ji surinko 19 taškų iš 20 galimų. Gegužės 17 dalyvaus antrame ture dėl patekimo į finalą.

Ačiū istorijos mokytojai Silvai Paulauskienei.

 

Konferencija ,,Mes visi labai skirtingi ir dėl to įdomūs“

Gegužės 3 dieną Viekšnių gimnazijoje vyko konferencija vokiečių kalba, kurios tema – „Mes visi labai skirtingi ir dėl to įdomūs“. Į ją atvyko mokiniai iš Šiaulių, Šaukėnų, žinoma, dalyvavo ir  Viekšniškiai bei mes su Nadiežda Šimkutė (3 e kl.) iš Merkelio Račkausko gimnazijos. Visi atvykusieji svečiai pristatė pranešimus, kurių klausėsi ir iš Vokietijos atvykę profesoriai.

Abi su Nadiežda sulaukėme itin daug ovacijų ir komplimentų iš profesorių už vokiečių kalbos žinias (ačiū už tai mokytojai Loretai Končiuvienei). Mums buvo įteikti padėkos raštai. Vėliau su atstovais iš Vokietijos bendravome vokiečių kalba. Dialogas vystėsi sklandžiai apie studijas ir ateities planus, susijusius su Vokietija. Profesoriai netgi paminėjo Štendalio mieste esančią vasaros mokyklą. Mus pakvietė joje apsilankyti.

Visi pranešėjai gavo vokiškų knygų, kurias galėjo išsirinkti dovanų. Abi su Nadiežda likome  patenkintos renginiu ir pasipildėme gerų emocijų.

Gabrielė Lukauskaitė, 2 a kl.

 

Džiaugiamės, dėkojame, sveikiname

Justiną Viskantą ir Daniilą Tarasonį (1b kl.) Knygų pristatymo konkurse Šiauliuose laimėjusius I vietą. Vaikinai pristatė J. D. Selindžerio knygą „Rugiuose prie bedugnės”.
Lietuvių kalbos mokytoja Rosita Giniotienė.

 

Džiaugiamės, dėkojame

Simui Kontrimui (1a kl.) ir Vytui Kereišiui (3d kl.), Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje puikiai atstovavusiems Mažeikių r. ir gimnazijai.

Ačiū geografijos mokytojui Dainiui Stasiui.

 

Dėkojame, sveikiname!!!

Respublikinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:

Sonata Vilkaitė (2 e) – už teksto iliustraciją

Aleksandra Pervezenceva (1 a) –  už vertimą iš rusų kalbos

Gintarė Abdurajimovaitė (1 c) – už vertimą iš rusų kalbos

Rusų kalbos mokytoja Laima Novakienė

Anastasija Volkova (1 a) – už vertimą iš rusų kalbos

Rusų kalbos mokytoja Ramutė Čiutienė

 

Džiaugiamės laimėjimais Šiaulių universiteto surengtoje 9-oje linksmojoje gimtosios kalbos olimpiadoje

Gegužės 8 dieną Šiaulių universiteto surengtoje olimpiadoje, kuri pavadinta „linksmoji“, nors ji buvo labai rimta ir sunki, dalyvavo 3c klasės gimnazistai: Neringa Bartkutė, Kajus Šarpnickas, Goda Juodeikytė, Fausta Šukytė ir Denis Tarasonis. Jie garbingai gynė gimnazijos vardą ir tapo nugalėtojais.

Be to, gimnazistai turėjo galimybę išklausyti profesoriaus Kazimiero Župerkos pranešimą „Apie lietuvių charakterio ir kalbėsenos savitumą“.

Ačiū lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Laimai Skabickienei.

 

Laimėjimai Lotynų Amerikos šokių čempionate Gabijos gimnazijoje

Gegužės pradžioje Mažeikių Gabijos gimnazija pakvietė ir mūsų gimnazistus dalyvauti Lotynų Amerikos šokių čempionate ,,Gabija 2017“. Renginys skirtas šokio pamokas gimnazijose lankantiems mokiniams, kurie išmoksta šokių pradmenis bei derinius, toliau patys juos tobulina taip, kad žiūrovui būtų įdomu ir gražu žiūrėti, t.y. atlieka pakėlimus, šokio pozas, įvairius gražiausius judesius bei susikuria kostiumą. Kiekviena pora turi savo pagalbininkus – trenerį ir dizainerį. Renginyje dalyvauja ir Šiaulių mokymo centras ,,DRMC“, kurie poras sušukuoja ir atlieka  makiažą. Šokėjus vertina profesionali komisija.

Taigi, puikios emocijos ir laimėjimai parkeliavo į mūsų gimnaziją: 1-oji pora – Gabrielė Jaugaitė (3c) ir Laurynas Krasauskas (3f) – laimėjo I vietą. Jie tapo žiūrovų numylėtiniais ir  pelnė II vietą už kostiumo dizainą; 2-oji pora – Rūta Petrikaitė (3c) ir Gintaras Rėpšas (3d) – laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų gimnazistais, puikiai šokusiems ,,Čia čia čia“, ,,Salsą“, ,,Bachatą“ ir ,,Džaivą“.

Nuoširdžiai dėkojame Gabijos gimnazijai už galimybę dalyvauti konkurse.

 
Plačiau skaitykite...
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
ebooks.mruni.eu
Lankytojų skaičius
Mes turime 214 svečius online