Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Džiaugiamės, sveikiname rajoninės chemijos olimpiados laimėtojus:

Simą Kontrimą, 1a kl. – II v., chemijos mokytoja Aistė Daubarienė

Lauryną Šarkiną, 1b kl. – IV v.

Marių Balodį, 2f kl. – III v.

Gvidą Pranauską, 2f kl. – III v.

Giedrę Žulpaitę, 4b kl. – I v.

Gabrielių Buzą, 4b kl. – II v.

Kamilę Svirskaitę, 4b kl. – III v.

Gytį Vaicekavičių, 4a kl. – IV v., chemijos mokytoja Justina Gulbinienė

Dėkojame chemijos olimpiados dalyviams, puikiai atstovavusiems gimnazijai:

Godai Kaupytei, 1a kl., Rugilei Mačiulaitytei, 1b kl., Justinui Viskontui, 1b kl., Jūratei Udraitei, 1b kl., Gustui Staševskiui, 1b kl., Kamilei Gedvilaitei, 2a kl., Jolantai Peisokaitei, 2e kl., Viltei Radavičiūtei, 2e kl., Viktorijai Vičiulytei, 2e kl., Justui Adomui Lukoševičiui, 3c kl., Faustai Vasiliauskytei, 3c kl., Jurgitai Litvinaitei, 3d kl., Justei Pivariūnaitei, 3d kl., Monikai Zubavičiūtei, 3d kl., Manfredui Radziui, 4b kl., Gabrielei Samoškaitei, 4b kl. 

 

Džiaugiamės, dėkojame, sveikiname

Rajoninės biologijos olimpiados laimėtojus:

Simą Kontrimą, 1 a kl. – II vieta. Biologijos mokytojas Algirdas Vilkas

Lauryną Šarkiną, 1 b kl. – III vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Viktoriją Vičiulytę, 2 e kl. – III vieta. Biologijos mokytojas Algirdas Vilkas

Justą Adomą Lukoševičių, 3 c kl. – II vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Mintarę Butkutę, 3 c kl. – III vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Giedrę Žulpaitę, 4 b kl. – I vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Gabrielių Buzą, 4 b kl. – II vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Kamilę Svirskaitę, 4 b kl. – III vieta. Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

Dėkojame biologijos olimpiados dalyviams, puikiai atstovavusiems gimnazijai:

Laurai Pudžiuvytei, 1a; Rugilei Mačiulaitytei, 1b; Domui Tydikui, 1b; Justinui Viskantui, 1b; Jolantai Peisokaitei, 2e; Gintarei Kimtytei, 2f; Gvidui Pranauskui, 2f; Martynui Česnauskui, 3a; Elidijai Azlauskaitei, 3c; Aistei Žiaugaitei, 3c; Justei Pivariūnaitei, 3d; Gyčiui Vaicekavičiui, 4a; Manfredui Radziui, 4b; Jonui Daktarui, 4d

 

LAISVĖS IR VIENYBĖS BANGA

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenė dėkoja visiems, dalyvavusiems pilietinėje akcijoje: Mažeikių Senamiesčio, Sodų, "Jievaro" pagrindinėms mokykloms, "Ventos" progimnazijai, Vytauto Klovos muzikos mokyklai, Rajono savivaldybei, Švietimo skyriui, Kultūros centrui, miesto muziejui, viešajai bibliotekai, klubui "Liberta", Bendruomenės pagalbos vaikams centrui, policijos pareigūnams, laikraščiams "Santarvė", "Būdas žemaičių", "Didmiestis", regioninei televizijai "Roventa", miestelėnams, įstaigų darbuotojams, mokinių tėveliams ir visiems kitiems, kurie mintimis palaikė šią idėją, buvo kartu...

 

Džiaugiamės, sveikiname, dėkojame!

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo laimėtojos:

Fausta Šukytė, 3c kl. – I vieta,

Brigita Meda Stulpinaitė, 3c kl. – III viet. Anglų kalbos mokytoja Renata Šaltkauskienė

Faustai linkime sėkmės respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje!

Ačiū olimpiados dalyviams, puikiai atstovavusiems gimnazijai: Deniui Tarasoniui, Faustai Vasiliauskytei, Kajui Šarpnickui, 3c kl. Anglų kalbos mokytoja Renata Šaltkauskienė;

Rokui Budriui, 3f kl. Anglų kalbos mokytoja Jolanta Žutienė.

 

Konferencija „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas – ugdymo kokybės užtikrinimo priemonė“

Plungės Saulės ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijų bendruomenės, siekdamos glaudesnio bendradarbiavimo pagal pasirašytą sutartį, paskutinę mokinių žiemos atostogų dieną surengė konferenciją aktualia tema Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas – ugdymo kokybės užtikrinimo priemonė.

Pirmiausia aktų salėje pranešimus pristatė Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui: Lena Krigelienė, Laimonas Terasius ir Janina Palenskienė bei Saulės gimnazijos direktorius Algimantas Budrys, po to, pasidairius po gimnazijos erdves, metodinėse grupėse abiejų mokyklų mokytojai skaitė pranešimus, diskutavo apie mokinio individualios pažangos stebėjimą, vertinimą ir įsivertinimą įvairių dalykų pamokose bei klasės kuratoriaus veikloje.

Konferencija buvo naudinga abiejų gimnazijų mokytojams. Vyko nuoširdus dialogas. Nutarta kitą susitikimą organizuoti Plungės Saulės gimnazijoje.

 

Kalėdų dvasia gimnazijoje

Kalėdos – tai viena gražiausių metų švenčių. Tai laikotarpis, kai visas miestas, namai, įstaigos žiba papuoštos įvairiausiomis dekoracijomis, džiugindamos praeivių akis. Tai laikotarpis, kai gerumas yra viršesnis už poreikius, kai svarbesni yra žmonės šalia tavęs, o ne tu pats, kai dalintis norisi labiau nei gauti. Bet svarbiausia, jog tai artumo metas, tai proga susirinkti visai giminei, bendruomenei, kolektyvui ir daryti kažką visiems kartu. Būtent tai ir yra toji Kalėdų dvasia. Ji neaplenkė ir mūsų gimnazijos.

Visą savaitę iki švenčių mokykloje vyko įvairiausi renginiai. Pirmadienį mokiniai ir mokytojai džiugino spalvotomis kojinėmis, antradienį gimnazijoje tvyrojo šventinis mandarinų kvapas, trečiadienį visi pasipuošė kalėdiniais megztiniais, ketvirtoji savaitės diena – kalėdinių spalvų diena. Puošėsi visa bendruomenė. Buvo nuostabu matyti visus spalvingus ir šventiškus. Tai parodė mokinių vienybę ir norą dalytis švenčių laukimo džiaugsmu. Taipogi visą savaitę gimnazistai ruošėsi kalėdiniam karnavalui, todėl penktadienis buvo ypatinga diena – vyko įžymieji „Grammy“ filmų apdovanojimai. Mokiniai įsikūnijo į ryškiausias pasaulio žvaigždes, atkūrė įdomiausių filmų siužetus. Pas mus apsilankė ir Šrekas, ir Disnėjaus princesės, Madagaskaro gyvūnai, Kung Fu meistrės pandos, kalbantys žaislai, Grinčas, McCallisterių šeimyna iš „Vienas namuose“, nustebino ir atvykėliai indai iš spalvingojo Bolivudo bei daugybė kitų personažų. Pasirodymai buvo labai linksmi, įdomūs, buvo smagu matyti atsipalaidavusius, persirengusius mokinius. Labai džiaugėmės, kad ne tik mokytojai, bet ir  pavaduotojai atėjo pažiūrėti pasirodymų. Be to, į karnavalą atvyko ir buvę gimnazijos mokiniai. Juk visada gera grįžti tokiomis dienomis į savo antruosius namus. Visa mokykla susivienijo ir pasidarė sau šventę. Pasibaigus renginiui, klasėse vyko žiburėliai, kurių metu mokiniai keitėsi dovanėlėmis, dalijosi įspūdžiais apie karnavalą. Gimnazijoje grojo muzika. Visi vienos didelės šeimos nariai atrodė puikiai nusiteikę. Gera matyti laimingus veidus, plačias šypsenas.

Patricija Glodenytė, 2 e kl.

 

Atviras gimnazijos bendruomenės forumas „2016 metų atradimai“

Gruodžio mėnesį vyko Kalėdinis gimnazijos bendruomenės forumas 2016 metų atradimai. Jame kiekvienos klasės mokinių atstovai pristatė geriausią klasės, gimnazijos metų įvykį, simbolizuojantį Kalėdų eglutės papuošimą. Taip pat mokiniai, mokytojai bei mokyklos administracijos nariai dalijosi savo metų atradimais ir džiaugsmais, linkėjo gražių, jaukių Kalėdų švenčių ir įspūdingų Naujųjų metų. Taip visų klasių sukurtais simboliais apie prasmingus darbus buvo papuošta dar viena eglutė, o tuo pačiu ir pakylėta visų dalyvių nuotaika!

Anastasija Volkova, 1 a kl.

 
Plačiau skaitykite...
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
ebooks.mruni.eu
Lankytojų skaičius
Mes turime 223 svečius online