Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Gimnazijos garbė

 

Sveikiname

gimnazijos mokinių komandą, laimėjusią I vietą Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių rajoninėse Golas 2017 varžybose

Emilijų Andrijauską (1f), Arną Prušinską (1d), Timotiejų Širobokovą (1d), Titą Levoną (1c), Edviną Butą (1e), Luką Butą (1c), Jokūbą Januškevičių (1c), Valdą Ginkų (1e), Kasparą Joneikį (1e), Gabrielę Ostrauskaitę (1b), Simoną Gelžinytę (2f), Gabrielę Vaserytę (1g).

Dėkojame komandos treneriui Algirdui Mikai

 

Sveikiname

Uršulę Janavičiūtę (2b kl.), laimėjusią III vietą respublikiniame mokinių piešinių bei nuotraukų konkurse Europos dienos proga „Kuriu ateities Europą“.

Ačiū dailės mokytojai Astai Milėškienei

 

Džiaugiamės, didžiuojamės, sveikiname!!!

Giedrė Žulpaitė (4 b) gegužės 11-13 dienomis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre dalyvavo atrankoje\pasirengime į Tarptautinę biologijos olimpiadą ir laimėjo atranką. Liepos 23-30 d. ji dalyvaus Tarptautinėje biologijos olimpiadoje, kuri vyks Jungtinėje Karalystėje.

Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

 

Sveikiname

Europos egzamino I turo laimėtoją – Aušrą Januškevičiūtę (4 a kl.). Ji surinko 19 taškų iš 20 galimų. Gegužės 17 dalyvaus antrame ture dėl patekimo į finalą.

Ačiū istorijos mokytojai Silvai Paulauskienei.

 

Konferencija ,,Mes visi labai skirtingi ir dėl to įdomūs“

Gegužės 3 dieną Viekšnių gimnazijoje vyko konferencija vokiečių kalba, kurios tema – „Mes visi labai skirtingi ir dėl to įdomūs“. Į ją atvyko mokiniai iš Šiaulių, Šaukėnų, žinoma, dalyvavo ir  Viekšniškiai bei mes su Nadiežda Šimkutė (3 e kl.) iš Merkelio Račkausko gimnazijos. Visi atvykusieji svečiai pristatė pranešimus, kurių klausėsi ir iš Vokietijos atvykę profesoriai.

Abi su Nadiežda sulaukėme itin daug ovacijų ir komplimentų iš profesorių už vokiečių kalbos žinias (ačiū už tai mokytojai Loretai Končiuvienei). Mums buvo įteikti padėkos raštai. Vėliau su atstovais iš Vokietijos bendravome vokiečių kalba. Dialogas vystėsi sklandžiai apie studijas ir ateities planus, susijusius su Vokietija. Profesoriai netgi paminėjo Štendalio mieste esančią vasaros mokyklą. Mus pakvietė joje apsilankyti.

Visi pranešėjai gavo vokiškų knygų, kurias galėjo išsirinkti dovanų. Abi su Nadiežda likome  patenkintos renginiu ir pasipildėme gerų emocijų.

Gabrielė Lukauskaitė, 2 a kl.

 

Džiaugiamės, dėkojame, sveikiname

Justiną Viskantą ir Daniilą Tarasonį (1b kl.) Knygų pristatymo konkurse Šiauliuose laimėjusius I vietą. Vaikinai pristatė J. D. Selindžerio knygą „Rugiuose prie bedugnės”.
Lietuvių kalbos mokytoja Rosita Giniotienė.

 
Plačiau skaitykite...
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
ebooks.mruni.eu
Lankytojų skaičius
Mes turime 43 svečius online