Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
  • Mažeikių M. Račkausko gimnazija
Klaida
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Sutarčių pasirašymas

 

Pagerbti respublikinių olimpiadų laimėtojai

 

Mažeikių r. savivaldybėje pagerbti respublikinių olimpiadų laimėtojai: Giedrė Žulpaitė 4b - Respublikinė biologijos olimpiada, I vieta ir aukso medalis, mokytoja Lina Vičiulienė; Simas Kontrimas 1a - Respublikinė ekonomikos olimpiada, I laipsnio diplomas, mokytoja Rima Meldaikienė; Kajus Šarpnickas 3c - Respublikinė filosofijos olimpiada, III vieta, bronzos medalis, mokytoja Rima Kesminienė; Gintarė Vydmantaitė 4e - Respublikinis Jaunųjų filologų konkursas, sidabro medalis už publicistikos ir eseistikos esė „Kas mes?“, mokytoja Dalia Pranciulienė; Evelina Grušaitė 4b - Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, III vieta – bronzos medalis, mokytoja Ona Kelpšienė; Gerinta Laniauskaitė 3c - Respublikinė dailės olimpiada, III vieta - bronzos medalis, mokytojai Asta ir Raimonadas Milėškos; Vitalijus Bergaudas 3b - Respublikinėje rusų k. olimpiadoje apdovanotas padėkos raštu, mokytoja Laima Novakienė.

 

 

Būsimųjų pirmokų sąrašai

Mokinių, priimtų į Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos 2017-2018 m. m. I klasę, sąrašas

Ališauskaitė Akvilė
Alsytė Gintautė
Altmanaitė Deimantė
Armalaitė Kamilė
Ašmontas Benas
Bagheri Sani Arbatani Neressa
Banytė Goda Brazauskaitė Marija
Baranauskas Matas
Baranovas Vilius
Barminas Armandas
Bartkus Deividas
Beniušytė Deimantė
Beniušytė Jolita
Brazdeikytė Ugnė
Bučys Deividas
Budreckytė Karolina
Budrytė Enrika
Buivys Rokas
Butnoriūtė Aistė
Cebers Modestas
Ciplinskas Simas
Čejauskaitė Kamilė
Čiutytė Kamilė
Dačkauskytė Kamilė
Damulytė Justė
Dapšys Povilas
Dargenavičiūtė Emilija
Dargytė Irmina
Donėlaitė Vitalija
Eivaitė Gabrielė
Frejeris Lukas
Gabalis Vitalijus
Gabalytė Greta
Gabalytė Paulina
Garelytė Eva
Gečaitė Andrėja
Gečas Marius
Gedutis Matas
Gelčauskas Danielius
Gliaudys Gintautas
Glodenytė Dominyka
Gordijenkova Paulina
Goštautaitė Justina
Grabauskaitė Akvilė
Grigaliūnas Žygimantas
Grigas Deividas
Gruzdytė Aistė
Gurauskaitė Ieva
Gustytė Aistė
Gustytė Skirmantė Aistė
Gužauskas Dovydas
Ivaškaitė Dominyka
Jagučanskytė Deimantė
Jakutytė Aurelija
Jarmoškaitė Gabija
Jasytė Vitalija
Jasmontaitė Ugnė
Jašmontaitė Elona
Jokopaitė Amelija
Jonušas Airidas
Jonuškis Vilius
Jovaišas Andrius
Kalinauskas Edmundas
Kasperavičiūtė Ugnė
Kinčinaitė Ieva
Kleinaitė Grėta
Klimas Dovydas
Kneitaitė Lukrecija
Kniuipytė Alvydė
Kontenytė Kotryna
Krasauskas Lukas
Krikščiūnas Aurimas
Kučkaitė Gabija
Lapinskaitė Kamilija
Lipavičiūtė Laura
Liutkus Faustas
Liutkus Gvidas
Liutkutė Goda
Lukšaitė Agilė
Majauskaitė Lina
Malakauskaitė Aura
Mažrimaitė Gabrielė
Meškauskaitė Agnė
Meškauskaitė Akvilė
Meškytė Žaneta
Mikulskytė Saulė
Miltinytė Vilija
Mirončikaitė Deimantė
Mišeikytė Austėja
Mitraitė Milda
Monstavičiūtė Erika
Mukontas Mantas
Nabazas Ieva
Narbutaitė Kamilė
Narkus Edgaras
Narmontaitė Gintarė
Navickaitė Monika
Navickas Mantas
Nemniasevaitė Natalija
Norvaišaitė Deimantė
Norvaišaitė Gabrielė
Norvaišaitė Odesa
Novikov Andrius
Pakalniškytė Giedrė
Paulauskaitė Modesta
Petraitytė Ditė
Petrauskas Linas
Pilipavičiūtė Helvija
Pocius Liudvikas
Pociūtė Augustė
Pociūtė Gabrielė
Pociūtė Kamilė
Preibys Edgaras
Prokopčukas Deividas
Pučinskas Lukas
Purauskaitė Vanesa
Putraitė Gabrielė
Rakštys Karolis
Rancas Armandas
Razutytė Auksė
Rubinas Jokūbas
Samarina Dina
Sasnauskas Edvinas
Saunoraitė Agnė
Savickis Tomas
Savickytė Paulina
Simutytė Ieva
Siniauskaitė Ieva
Skabeikytė Kamilė
Skiudulas Paulius
Skutulaitė Kamilė
Stasiulytė Skirmantė
Stepanovaitė Kornelija
Steponavičiūtė Lijana
Stonkutė Kotryna
Strakšys Tadas
Stravinskas Simonas
Strikauskaitė Saulė
Stukelytė Oreta
Sudintas Matas
Sutkutė Eglė
Šemeklytė Armanda
Šiušis Haroldas
Šviesa Gabrielius
Taurinskytė Viktorija
Terasius Marius
Tiškutė Elanda
Trapkauskaitė Otilija
Trinkaitė Monika
Ungeitis Lukas
Urbonas Emilijus
Urniežius Rokas
Vaičiulytė Ksaverija
Vaičius Aurimas
Vaidilaitė Gustė
Vaidylaitė Urtė
Vaitelytė Lukrecija
Vaitiekutė Goda
Vaitkutė Auksė
Vaizgielaitė Gabija
Valantinaitė Greta
Valčianavičius Einaras
Vanagas Mantas
Vasarytė Rusnė
Vasiliauskaitė Jotautė
Veitas Tomas
Verbanovas Mantas
Videikytė Vakarė
Virkšaitė Deimantė
Vitkutė Darija
Vyšniauskaitė Greta
Zubkutė Agnė
Želvytė Aurelija
Žemgulytė Gytautė
Žilakauskaitė Greta
Žvirzdinas Ignas
 

Gimnazijos garbė

 

Sveikiname

gimnazijos mokinių komandą, laimėjusią I vietą Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių rajoninėse Golas 2017 varžybose

Emilijų Andrijauską (1f), Arną Prušinską (1d), Timotiejų Širobokovą (1d), Titą Levoną (1c), Edviną Butą (1e), Luką Butą (1c), Jokūbą Januškevičių (1c), Valdą Ginkų (1e), Kasparą Joneikį (1e), Gabrielę Ostrauskaitę (1b), Simoną Gelžinytę (2f), Gabrielę Vaserytę (1g).

Dėkojame komandos treneriui Algirdui Mikai

 

Sveikiname

Uršulę Janavičiūtę (2b kl.), laimėjusią III vietą respublikiniame mokinių piešinių bei nuotraukų konkurse Europos dienos proga „Kuriu ateities Europą“.

Ačiū dailės mokytojai Astai Milėškienei

 

Džiaugiamės, didžiuojamės, sveikiname!!!

Giedrė Žulpaitė (4 b) gegužės 11-13 dienomis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre dalyvavo atrankoje\pasirengime į Tarptautinę biologijos olimpiadą ir laimėjo atranką. Liepos 23-30 d. ji dalyvaus Tarptautinėje biologijos olimpiadoje, kuri vyks Jungtinėje Karalystėje.

Biologijos mokytoja Lina Vičiulienė

 
Plačiau skaitykite...
E-dienynas
Gimnazijos laikraštis
Renginių akimirkos
Olweus mokykla
www.tinklas.lt
Reklaminis skydelis
ebooks.mruni.eu
Lankytojų skaičius
Mes turime 216 svečius online