Džiaugiamės rajono meninio skaitymo konkurso laimėtojais

Ugnę Pušinskytę (III a kl.) – I v., skaitė Kazio Borutos romano „Baltaragio malūnas“ ištrauką, ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Skabickienė;
Andrių Uldukį (IV e kl.) – I v., skaitė Antano Škėmos „Nakties tyla“ ištrauką, ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ona Kelpšienė.
Ačiū gimnazistams ir Mokytojoms.
Nuoširdžiai dėkojame gimnazistams, puikiai atstovavusiems gimnazijai rajono meninio skaitymo konkurse:
Emilijai Mikutaitei, III f kl., ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Pranciulienė; Algimantui Kozlovui, III d kl., ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Aurylaitė;
Ir mokiniams, dalyvavusiems literatūrinėje kompozicijoje „Atminties medis“ pagal Vygandą Račkaitį ir Mildą Telksnytę:
Agnei Muravjovaitei, II a kl., Lukrecijai Vaitelytei, II b kl., Algimantui Kozlovui, III d kl., Godai Kaupytei, III a kl., Aurimui Vaičiui, II b kl., Gabrielei Vaičiulytei, III d kl., Emilijai Mikutaitei, III f kl., Dominykai Petravičiūtei I b kl.– teatro būrelio mokytoja, režisierė Daiva Gedvilienė.
Nuoširdžiai dėkojame Mokytojams.

 

Džiaugiamės, sveikiname fizikos rajoninės olimpiados laimėtojus

Viltę Miliauskaitę (I a kl.) – II v., Povilą Dapšį (II d kl.) – II v.,
Moniką Navickaitę (II d kl.) – III v., Mantą Navicką (II d kl.) – III v.,
Elę Januškytę (I a kl.) – IV v., Auksę Vaitkutę (II d kl.) – IV v.,
Gvidą Lekstutį (III a kl.) – IV v., Marių Balodį (IV e kl.) – IV v.

Nuoširdžiai dėkojame olimpiados dalyviams, puikiai atstovavusiems gimnazijai:
Justui Balsiui (I a kl.), Linui Švažui (I a kl.), Viktorijai Anglickytei (III b kl.), Ryčiui Gabaliui (III f kl.), Mariui Kibeikai (III b kl.), Modestai Mišeikytei (IV f kl.).
Ačiū fizikos mokytojai Vitalijai Plonienei.

Pasidžiaukime mokyklinės dailės olimpiados mokinių rezultatais

I kl.

I v. – Urtė Gerulskytė (I a),

II v. – Greta Bertašiūtė (I a),

III v. – Austėja Šarkelytė (I a).

II kl.

I v. – Ditė Petraitytė (II d),

II v. – Emilija Dargenavičiūtė (II c),

III v. – Jotautė Vasiliauskaitė (II c).

III kl.

I v. – Greta Žilinskaitė (III a),

II v. – Lukrecija Ramanauskaitė (III a),

III v. – Erika Erlickaitė (III a).

IV kl.

I v. – Kamilė Uikytė (IV d),

II v. – Ieva Aleksejevaitė (IV e),

III v. – Andrėja Aleksejevaitė (IV e).

Šie visi mokiniai dalyvaus rajoninėje dailės olimpiadoje.

Ačiū dailės mokytojams Astai ir Raimondui Milėškoms.