Dėkojame

Dėkojame mokytojoms J. Žutienei, R. Puplauskienei, R. Vaitkutei ir S. Mackevičienei, paskatinusioms gimnazistus dalyvauti konkurse „Olympis 2019 – Rudens sesija“. Mokiniai apdovanoti diplomais, padėkomis, rašikliais, o Danielius Gelčauskas (3 d kl.) – net medaliu už puikiai atliktas užduotis. Mokytojams įteikti pažymėjimai ir rašikliai.

Rajoninės biologijos olimpiados laimėtojai

Nepaprastai džiaugiamės, didžiuojamės, sveikiname biologijos olimpiados II turo gausų būrį laimėtojų:

I v. – Margelytė Vaiva, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Šarmanauskas Nedas, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Usorytė Aistė, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Dimaitė Jorūnė, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Milaknytė Beatričė, 1d kl., biologijos mokytojas ekspertas Algirdas Vilkas

III v. – Bertulytė Brigita, 1e kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. –  Žulpaitė Eglė, 2a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Šimkutė Rugilė, 2a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Dapšys Povilas, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Navickaitė Monika, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Petrauskas Linas, 3c kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Lukšaitė Agilė, 3d kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

I v. – Kontrimas Simas, 4a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Šarkinas Laurynas, 4b kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

II v. – Štaševskis Gustas, 4b kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

III v. – Kaupytė Goda, 4a kl., biologijos mokytoja metodininkė Lina Vičiulienė

Nuoširdžiausia padėka puikiems Mokytojams!

Džiaugiamės rajoninio anglų kalbos konkurso 9-10 kl. laimėtojais:

Dominyką Petravičiūtę (2 b kl.) – II vieta

Aleksandrą Godelį (II a kl.) – III vieta

Nuoširdus ačiū anglų kalbos mokytojai metodininkei Renatai Šaltkauskienei

Dėkojame gimnazistams, puikiai atstovavusiems gimnazijai: Nedui Šarmanauskui, Viltei Miliauskaitei, Paulai Skaringaitei, Eladai Pilipavičiūtei ir Ignui Butkui bei jų mokytojoms Ritai Meškienei, Daivai Goštautienei ir Neringai Savičienei

Džiugi žinia iš respublikinių konkursų

Skaitmeninis konkursas „Įjunk Kalėdas!“ Konkurso tematika: Kalėdų šventės. Konkursui turėjo galėjo būti teikiami originalūs darbai, kurie buvo skirstomi ir vertinami pagal keturias kategorijas:
1) piešinys;
2) trimatės (3D) grafikos modeliavimas;
3) vaizdo filmas;
4) virtuali realybė.

Tarp I etapo nugalėtojų ir mūsų gimnazijos 4-tokė Lukrecija Ramanauskaitė, kuri pateikė konkursui 2 piešinius (piešinį ir trimatės grafikos modeliavimo darbą).

******

Į Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapą pakviesti 4 gimnazistai: Eigijus Visockis 3 b klasė, Danielius Gelčauskas 3 d klasė, Vilius Baranovas 3 f klasė ir Gustas Štaševskis 4 b klasė.

Dėkojame mokytojai Sigutei Mackevičienei paskatinusiai mokinius dalyvauti konkursuose.