Naktis mokykloje. Mokinių tarybos surengtas tradicinis SchoolFest’as

Iš sausio 26 į 27 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko tradicinis mokinių tarybos organizuojamas naktinis renginys SchoolFest. Šių metų tema – visame pasaulyje žinomas kino studijų ir žvaigždžių centras – Hollywood‘as.
Renginio metu dalyvių laukė be galo daug linkmų ir įvairių užduočių, žaidimų bei kitų veiklų, kurios atitraukė nuo mobiliųjų ir leido bent vienam vakarui pailsėti nuo socialinių tinklų bei smagiai praleisti laiką su gimnazijos bendruomenės nariais. Prieš vidurnaktį antrojo aukšto fojė vyko oskarų apdovanojimų nominacijos ir gyvo garso gimnazistų atliekama muzika, kuri sukūrė dar jaukesnę atmosferą ir neapsakomą bendrumo jausmą, kai visa minia kartu dainavo, plojo, lingavo ir kitaip  palaikė atlikėją. O renginį vainikavo jaukus filmas, po kurio visų laukė pusryčiai – švieži riestainiai.
Taip pat noriu pasidžiaugti, kad šie metai buvo išskirtiniai ne tik pasirinkta tema, bet ir svečiais – Gabijos gimnazijos mokiniais ir mokytojais, kurie maloniai priėmė mūsų kvietimą atvykti, tokiu būdu stiprindami tarpusavio ryšius ir aktyviai įsitraukdami į visas veiklas bei pristatydami savo programą.
Manau, kad kiekvienais metais šis renginys pranoksta lūkesčius ir vis labiau stebina jo dalyvius. Naktinis renginys – jaukus, linksmas ir visiems įsimintinas dėl nepakartojamo bendruomeniškumo jausmo. Nuoširdus ačiū organizatoriams ir svečiams už įspūdingai laiką.

 Eglė Vaizgėlaitė, 3 e klasė